2018

Noorteliiga turniir, Tallink Tennisekeskus, 13. jaan. 2018
T-II liiga
III koht Maria Kossenkova

Eesti Noorte GP, AOTK, Tondiraba Tennisekeskus, 20.-21. jaan. 2018
T12 – I grupp
Lohutusturniiri võitja Emma Namnieks
P14 -II grupp
II koht Adrian Koroljov

Eesti Noorte GP, Laagri TK, Laagri Tennisekeskus, 20.-21. jaan. 2018
P18
I koht Carl Bret Parko

Eesti Täiskasvanute GP, AOTK, Tondiraba Tennisekeskus, 2.-4. veebr. 2018 
Naised
 
III koht Julia Skripnik
Mehed
II koht Karl Kiur Saar

Lasteturniir Tennis 10, MK Tenniseklubi, Veeriku Tennisekeskus, Tartu, 3.-4. veebr. 2018
Poisid
IV koht Aaron Kelle

Eesti Noorte GP, AOTK, Tondiraba Tennisekeskus, 17.-19. veebr. 2018
P18
II koht Carl Bret Parko

Eesti Täiskasvanute GP/Tartu lahtised Meistrivõistlused, Tartu TK, Tähtvere Tennisekeskus, 23.-25. veebr. 2018
Mehed
I koht Karl Kiur Saar

Noorteliiga turniir, Laagri TK, Laagri Tennisekeskus, 24. veebr. 2018
T-II liiga
III koht Maria Kossenkova

Eesti Täiskasvanute Karikavõistlused, Tallink Tennisekeskus, 15.-18. märts 2018
Naised 
III koht Julia Skripnik
Mehed
II koht Karl Kiur Saar

Noorteliiga turniir, USTA, Tere Tennisekeskus, 31. märts 2018
T-II liiga
III koht Vladislava Zautina

Lasteturniir Tennis 10, Tallink Tennisekeskus, 21.-22.aprill 2018
Poisid
I koht Edwin Averjanov

Eesti Noorte GP, Tallink Tennisekeskus, 5.-6. mai 2018
P12 -II grupp
I koht Edwin Averjanov

Eesti Noorte GP, MK Tenniseklubi, Kääriku Spordikeskus, 5.-7. mai 2018
P18
II koht Carl Bret Parko

Eesti Täiskasvanute GP, Kadrioru TK, Kadrioru Tennisekool, 11.-13. mai 2018
Naised
III koht Polina Tšernjak

Eesti Noorte GP, MK Tenniseklubi, Kääriku Spordikeskus, 12.-14. mai 2018
T14
III koht Emma Namnieks

Noorteliiga I, Tallink – City Spordiklubi, Tallink Tennisekeskus, 19. mai 2018
III koht Georg Villem Rannamäe

Noorteliiga II, AOTK, Tondiraba Tennisekeskus, 19. mai 2018
T-II liiga
I koht Vladislava Zautina

Eesti Noorte GP, MK Tenniseklubi, Kääriku Spordikeskus, 2.-4. juuni 2018
T18
Lohutusturniiri finaal Emma Namnieks

Eesti Noorte GP, Kadrioru TK, Kadrioru Tennisekeskus, 2.-4. juuni 2018
P12 -II grupp
I koht Edwin Averjanov
Lohutusturniiri finaal Markus Valtson

Noorteliiga III, Nõmme TK, Nõmme Tennisekeskus, 9. juuni 2018
III koht Anette Helila
III koht Filipp Havanski

Eesti Noorte GP, Tabasalu TK, Tabasalu Tennisekeskus, 19. juuni 2018
P12 -II grupp
I koht Edwin Averjanov

Eesti Noorte GP, AOTK, Tondiraba Tennisekeskus, 19.-21. juuni 2018
T14
III koht Emma Namnieks

Noorteliiga II, Kadrioru TK, Kadrioru Tennisekeskus, 22. juuni 2018
T-II liiga
II koht Darja Preobraženskaja
P-II liiga
III koht Markus Valtson