2019

Eesti Noorte GP, MK Tenniseklubi, Veeriku Tennisekeskus, 5.-7. jaan. 2019
P12 -I grupp
III koht Edwin Averjanov

Eesti Täiskasvanute GP, Kuupall TK, Pärnu Tennisekeskus, 11.-13. jaan. 2018 
Mehed
II koht Carl Bret Parko

ITF Seniors, Munchausen Cup, Adaži, Latvia, Grade 3, 11.-15. jaan 2019
Mehed 45+
I koht Rene Busch

ETA14 Narva Cup, Narva, Estonia, 2. kat, 14.-20. jaan 2019
Emma Namnieks 1/2 finalist

ITF Seniors, Vilnius Cup, Vilnius, Lithuania, Grade 3, 16.-20. jaan 2019
Mehed 45+
I koht Rene Busch

Eesti Noorte GP, AOTK, Veeriku Tennisekeskus, 19.-20. jaan. 2019
T14 -II grupp
I koht Vladislava Zautina

Eesti Noorte GP, MK Tenniseklubi, Veeriku Tennisekeskus, 19.-20. jaan. 2019
P14 -III grupp
III koht Markus Valtson

Eesti Noorte GP, Tartu Tennisekool, Tähtvere Tennisekeskus, 23.-25. veebr. 2019
P14
III koht Adrian Koroljov

Eesti Noorte GP, Laagri TK, Laagri Tennisekeskus, 23.-25. veebr. 2019
T14
Lohutusturniiri võitja Vladislava Zautina

Eesti noorte Karikavõistlused, ETL, Tallink Tennisekeskus, 7.-10. märts 2019
T14

II koht Emma Namnieks

Noorteliiga I turniir, Tabasalu Tennisekeskus, 30. märts 2019
Lohutusturniiri poolfinalist Kardo Aasa

Noorteliiga II turniir, FVTA, Viimsi Tennisekeskus, 20. aprill 2019
II koht Markus Valtson

Noorteliiga III turniir, Laagri TK, Laagri Tennisekeskus, 4. mai 2019
II koht Anna Trofimova

Eesti Noorte GP, Tallink Tennisekool, Tallink Tennisekeskus, 4.-6. mai 2019
P12 – I grupp
III koht Edwin Averjanov
Lohutusturniiri finalist Markus Valtson

Eesti Noorte GP, Tallink Tennisekool, Tallink Tennisekeskus, 11.-13. mai 2019
T14
III koht Emma Namnieks
Lohutusturniiri finalist Vladislava Zautina

Noorteliiga II turniir, Haapsalu TK, Krahviaia Tennisekeskus, 25. mai 2019
Lohutusturniiri poolfinalist Alexander Vdovichev

Eesti Noorte GP, MK Tennseklubi, Kääriku Sporikeskus, 1.-3. juuni 2019
P12 – I grupp
I koht Edwin Averjanov

Eesti Noorte GP, USTA, Tondi Tennisekeskus, 1.-3. juuni 2019
P14 – I grupp
Lohutusturniiri võitja Adrian Koroljov

Eesti Noorte GP, Kadrioru TK, Kadrioru Tennisekeskus, 1.-3. juuni 2019
T12 – II grupp
Lohutusturniiri poolfinalist Anna Trofimova

Eesti Noorte GP, Tähtvere TK, Tähtvere Tennisekeskus, 1.-3. juuni 2019
T18
II koht Emma Namnieks

Noorteliiga II turniir, Kadrioru TK, Kadrioru Tennisekeskus, 8. juuni 2019
I koht Markus Valtson

Eesti Noorte GP, Tallink Tennisekool, Tallink Tennisekeskus, 28.-30. juuni 2019
T16/18 – II grupp
II koht Vladislava Zautina

Eesti Noorte GP, TC2000, Muhu Krundi Sporditalu, 13.-15. juuli 2019
P12
III koht Markus Valtson