2015

Eesti täiskasvanute GP, Pärnu TK, Pärnu Tennisekeskus, 9.-11. jaan. 2015
Naised
I koht Julia Skripnik
II koht Birgit Burk
Mehed
1/4 finalist Karl Kiur Saar

Noorteliiga turniir, Tartu TK, Tähtvere Tennisekeskus, 10.-11. jaan. 2015
II liiga
I koht Marko Lakk

Eesti Noorte GP, Pärnu Kalevi TK, Pärnu Tennisehall, 24.-26. jaan. 2015
T18
II koht Polina Tšernjak

Eesti täiskasvanute GP, Saaremaa TK, Kuressaare Tennisekeskus, 30.jaan.-1. veebr. 2015
Naised
II koht Birgit Burk
III koht Julia Skripnik
Mehed
II koht Karl Kiur Saar

Eesti Noorte GP, Fellin TK, Viljandi, 21.-22. veebr. 2015
T18
III koht Helene Liivik

Eesti täiskasvanute Karikavõistlused, Tondiraba Tennisekeskus, 19.-22. märts 2015
Naised
I koht Julia Skripnik
Mehed
III koht Karl Kiur Saar

Eesti noorte Karikavõistlused, ETL, Tähtvere Tennisekeskus, 26. – 30. märts 2015
P16
I koht Carl Bret Parko
T16
II koht Helene Liivik
T18
II koht Polina Tšernjak

Noorteliiga turniir, Fellin TK, Viljandi, 4.-5. aprill 2015
II liiga
I koht Rene Busch
III koht Emma Namnieks

Noorteliiga turniir, USTA, Audentese Tennisehall, 2.-3. mai 2015
T-II liiga
III koht Therese Heidov
P-II liiga
III koht Rene Busch

Täiskasvanute GP, Nõmme TK, Hiiu Tennisekeskus, 15.-17. mai 2015
Naised
I koht Maileen Nuudi
II koht Julia Skripnik
III koht Polina Tšenjak
III koht Kimberly Valgemäe
1/4 finalist Birgit Burk
Mehed
1/4 finalist Karl Kiur Saar

Noorteliiga turniir, Pärnu Kalevi TK, Pärnu, 23.-24. mai 2015
II liiga
I koht Rene Busch

Noorteliiga turniir, Haapsalu TK, Haapsalu Tennisekeskus, 30.-31. mai 2015
T-II liiga
I koht Hanna Mülle
II koht Liilia Kärner
III koht Rahel Vard
P-II liiga
I koht Tormi Tulvik

Eesti noorte GP, USTA, Tere Tennisekeskus, 8. – 10. juuni 2015
P18
II koht Carl Bret Parko

Noorteliiga turniir, Kadrioru TK, Kadrioru Tennisekeskus, 13.-14. juuni 2015
T-II liiga
III koht Therese Heidov

Eesti täiskasvanute GP, Fellin TK, Viljandi Tennisekeskus, 19.-21. juuni 2015
Naised
III koht Polina Tšenjak
Mehed
II koht Karl Kiur Saar

Eesti Meistrivõistlused täiskasvanutele, Kalevi Tennisekeskus, Tallinn 29. juuni-5. juuli 2015
Naised
III koht Julia Skripnik

Eesti Noorte GP, AOTK, Tondiraba Tennisekeskus, 2.-4. juuli 2015
P18
II koht Carl Bret Parko

Eesti Noorte GP, Pärnu Kalevi TK, Pärnu Tennisehall, 20.-22. juuli 2015
T18
I koht Polina Tšernjak

Eesti noorte Meistrivõistlused 2015, Pärnu Tennisekeskused, 9.-18. aug. 2015
T10
I koht Emma Namnieks
P16
III koht Carl Bret Parko
P12
Lohutusturniiri võitja 
Rene Busch
T12
Lohutusturniiri finalist 
Emma Namnieks
T16
Lohutusturniiri finalist Helene Liivik

Eesti täiskasvanute GP, Haapsalu TK, Haapsalu Krahviaed, 4.-6. september 2015
Mehed
I koht Karl Kiur Saar

Eesti Noorte GP, Pärnu Kalevi TK, Pärnu Tennisehall, 10.-12. oktoober 2015
T18
I koht Polina Tšernjak

Eesti täiskasvanute GP, USTA, Tere Tennisekeskus, 16. – 18. okt. 2015
Naised
III koht Birgit Burk
Mehed
II koht Karl Kiur Saar

Eesti Noorte GP, Tartu Tennisekool, Tähtvere Tennisekeskus, 14.-16. nov 2015
P18
III koht Carl Bret Parko

Alexela Masters, Tere Tennisekeskus, 19.-22. nov. 2015
Naised
II koht Julia Skripnik
III koht Polina Tšernjak
IV koht Birgit Burk
Mehed
III koht Karl Kiur Saar
T16
VI koht Helene Liivik
P16
I koht Carl Bret Parko
P12
VII koht Rene Busch jr
T10
I koht Emma Namnieks
V koht Therese Heidov
P10
11.-12. koht Arthur Reinfeldt