Eesti täiskasvanute GP, Pärnu TK, Pärnu Tennisekeskus, 7. – 9. jaan. 2011
Naised
II koht Piret Ilves

Eesti noorte GP, Haapsalu Tennisekool, Haapsalu Tennisehall, 20. – 22. jaan. 2011
T18
I koht Tatjana Vorobjova

Eesti noorte GP, TC2000, Rocca al Mare Tennisekeskus, 21. – 22. jaan. 2011
P18
III koht Karl Kiur Saar

Eesti noorte GP, AOTK, Tondiraba Tennisekeskus, 28. – 29. jaan. 2011
T14
III koht Polina Tšernjak

Eesti noorte GP, Tartu Tennisekool, Tähtvere Tennisekeskus, 28. – 29. jaan. 2011
P14
I koht Christopher Robin Klettenberg

Eesti Noorte GP, Fellin TK, Viljandi Tennisekeskus, 19. – 21. veebr. 2011
T14
I koht Birgit Burk
III koht Polina Tšernjak

Eesti noorte GP, AOTK, Tondiraba Tennisekeskus, 19. – 21. veebr. 2011
P14
III koht Mihkel Pajumets

Eesti noorte GP, USTA, Tere Tennisekeskus, 19. – 21. veebr. 2011
T18
I koht Tatjana Vorobjova

ETA Pajulahti Cup, Nastola, Soome, 3. kat, 5. – 11. märts 2011
B16
1/4 finalist Karl Kiur Saar

Eesti noorte GP, AOTK, Tondiraba Tennisekeskus, 12. – 14. märts 2011
P12
III koht Carl Bret Parko

Ida-Euroopa MV, Antalya, Türgi, 18. – 27. märts 2011
U14
Christopher Robin Klettenberg 2. ja 7. koht üksikmängus, 2. ja 3. koht paarismängus

Eesti noorte GP, Topspin TK, Narva Topspin, 19. – 21.märts 2011
P18
II koht Karl Kiur Saar

Eesti täiskasvanute KV, Tere Tennisekeskus, 24. – 27. märts 2011
Naised
I koht Tatjana Vorobjova
III koht Piret Ilves

Eesti Noorte GP, AOTK, Tondiraba Tennisekeskus, 26. – 28. märts 2011
T14
II koht Jana Kuzovkova
III koht Polina Tšernjak

Eesti noorte KV, USTA, Tere Tennisekeskus, 2. – 4. aprill 2011
P12
III koht Carl Bret Parko

Eesti noorte KV, Topspin TK, Narva Topspin, 2. – 4. aprill 2011
T18
II koht Jana Kuzovkova

Eesti noorte KV, TC2000, Rocca al Mare Tennisekeskus, 9. – 11. aprill 2011
T14
III koht Birgit Burk
III koht Jana Kuzovkova

Eesti Noorte GP, AOTK, Tondiraba Tennisekeskus, 15. – 17. juuni 2011
T14
I koht Elo Maria Pauman
P14
II koht Mihkel Pajumets

ETA Vilnius Mayor’s Cup 2011, Leedu, 3. kat, 4. – 8. juuni 2011
Võitja Christopher Robin Klettenberg

ETA Pajulahti Junior Tournament, Nastola, Soome, 3. kat, 11. – 17. juuni 2011
B14
Võitja Christopher Robin Klettenberg
B16
1/2 finalist Karl Kiur Saar

ETA Kystmesterkaberne 2011, Rynsksted Kyst, Taani, 3. kat, 27. juuni – 2. juuli 2011
B16
1/4 finalist Karl Kiur Saar

Eesti Meistrivõistlused täiskasvanutele, Tondi Tennisekeskus, Tallinn 27. juuni – 3. juuli 2011
Naised
I koht Tatjana Vorobjova

ITF18 Pajulahti Cup, Nastola, Soome, 5. kat, 4. – 9. juuli 2011
1/2 finalist Tatjana Vorobjova

ETA14 Babolat Cup, Tallinn, Estonia, 3. kat, 4. – 9. juuli 2011
Võitja Christopher Robin Klettenberg

Eesti noorte GP, USTA, Tere Tennisekeskus, 7. – 9. juuli 2011
P18
III koht Karl Kiur Saar

Eesti noorte GP, Pärnu Kalevi Tenniseklubi, 8. – 10. juuli 2011
P12
II koht Carl Bret Parko

ITF18 Twiga Cup, Tallinn, Eesti, 4. kat, 11. – 15. juuli 2011
Finalist Tatjana Vorobjova

Eesti Noorte GP, Pänu Kesklinna TK, Pärnu Kekslinna väljakud, 12. – 14. juuli 2011
T14
I koht Birgit Burk

ITF $15,000 Merko Open,Tallinn, Estonia, 18.-23. juuli 2011
Mehed
Võitja Jürgen Zopp

Eesti noorte GP, AOTK, Tondiraba Tennisekeskus, 26. – 28. juuli 2011
P12
III koht Carl Bret Parko

Eesti noorte GP, „Valge Daam“, Haapsalu „Promenaad“, 26. – 28. juuli 2011
T18
III koht Birgit Burk

Eesti noorte Meistrivõistlused 2011, Tondi Tennisekeskus, Tallinn, 12.-21. aug. 2011
Eesti meister:
T14 Birgit Burk
T16 Birgit Burk
II koht
T18 Tatjana Vorobjova
III koht
T14 Jana Kuzovkova
T16 Jana Kuzovkova

Eesti noorte GP, AOTK, Tondiraba Tennisekeskus, 1. – 3. oktoober 2011
T14
III koht Polina Tšernjak

Eesti noorte GP, RBTK, Rocca al Mare Tennisekeskus, 8. – 10. oktoober 2011
P12
III koht Carl Bret Parko

Eesti noorte GP, TK Fellin, Viljandi Tennisekeskus, 8. – 10. oktoober 2011
T18
II koht Birgit Burk

Eesti noorte GP, US Tenniseakadeemia, Tere Tennisekeskus, 5. – 7. november 2011
T14
I koht Birgit Burk
II koht Jana Kuzovkova
III koht Elo Maria Pauman

Eesti noorte GP, US Tenniseakadeemia, Tere Tennisekeskus, 5. – 7. november 2011
P14
III koht Mihkel Pajumets

Eesti noorte GP, Topspin TK, Narva Spordikeskus, 12. – 14. november 2011
T18
I koht Birgit Burk

TTK Warriors Tour Masters, Tondi Tennisekeskus, 10.-11. detsember 2011
T14
II koht Elo Maria Pauman
III koht Polina Tšernjak
T16
III koht Birgit Burk
P18
III koht Karl Kiur Saar