Spordiklubi TC 2000 alustas lastespordiga tegevust 1998. aasta sügisel 45 õpilasega, kes kõik olid tennisemängus algajad. Tänaseks on Rene Buschi Tennisekool Eesti suurim tennisekool.

Tegutseme Rene Buschi Tennisekooli nime all jaanuaris 2003 valminud Rocca al Mare Tennisekeskuses. Meie koolis õpib tennist ligi 300 noormängijat, kelle seas on nii võistlussportlasi, harrastusmängijaid kui ka päris algajaid tennisehuvilisi. Näeme häid võimalusi ja suurt potentsiaali laste mitmekülgseks arenguks nii tennisemängu, füüsilise ettevalmistuse kui ka meeldivate vaba aja veetmise võimaluste osas.

Võistlussportlasi on umbes 50, kes esindavad kooli tennisevõistlustel nii Eestis kui mujal Euroopas. Täpsem info Tulemused. Heade saavutusteni on viinud noorte sportlaste tubli treenimine, lisaks igapäevastele tennisetreeningutele pöörame väga suurt rõhku füüsilisele ettevalmistusele – tihti võtame ette ühise metsajooksu, korraldame jalgpallimatši või käime ujumas.

Harrastussportlasi, kelle jaoks tennis on eelkõige tore ja tervislik vabaajaveetmise viis, on ligi 250 erinevas vanuses noort. Meie eesmärgiks on, et iga noor, kes tennist vaid oma lõbuks mängib, oskaks tunda ja nautida selle mängu võlu ja ilu, harrastaks tennist kui seltskondlikku mängu ka tulevikus ja viiks edasi tennisekultuuri kõige laiemas ning paremas mõttes. Tennisekooli lapsed saavad treeningkordade arvu valida vastavalt oma soovile ja treeneriga kokkuleppele. Täpsem info Treeningud.

Lisaks tennisetreeningutele on võimalik osaleda ka erinevatel meie klubi poolt korraldatavatel turniiridel nagu hooaja avavõistlused, igamehe paarismängud ja klubi meistrivõistlused igale vanuseklassile. Oleme korraldanud ka maavõistlusi nii Rootsi, Soome, Läti kui Venemaa klubidega. Eriti meeldiv kogemus on olnud ka vastureis Rootsi ja Läti sõprusklubisse. Täpsem info Klubisisesed turniirid.

Toredaks traditsiooniks ja suurürituseks on aastaid peetud tennisekooli jõulupidu, kus lisaks erinevatele võistlustele jagab tennisekooli lastele jõulukinke jõuluvana ja autasustab ka aasta tublimaid. Pildigalerii. Suviseks traditsiooniks, seda juba 19 aastat, on tenniselaagrid Muhu saarel, mis ka tänavusel hooajal möödusid ülimalt edukalt. Nende aastate jooksul on laagrit külastanud umbes 2000 last. Täpsem info Muhu laager.

Üritame igal aastal võtta juurde ka kõige pisemaid spordihuvilisi, kelle hulgast tulevikus võiksid tulla uued võistlussportlased või lihtsalt toredad tennisesõbrad. Hetkel on meie klubis umbes 80 last, vanuses 4-7 aastat, kes käivad koos 1-2 korda nädalas ja kelle treeningprotsessi korraldajaks on väikelaste lemmik – tubli treener Birgit koos oma abilistega. Kuna sellises vanuses on veel liiga vara keskenduda “suurele” tennisele, tegelevad lapsed rohkem üldfüüsiliste koordinatsiooniharjutustega, treeningdistsipliini omandamisega, õppides arvestama ka treeningkaaslastega ja tegema esimesi samme tennisereketi ja palli tunnetamisel läbi minitennise. Täpsem info Minitennisekool.

Täiskasvanute tenniskool võimaldab harrastajatel omandada ja lihvida oma mänguoskusi grupiõppe formaadis tennisekooli treenerite käe all. Täpsem info Täiskasvanutele.

Tennisekoolis jagavad õpetust noored, kuid juba kogemustega laste- ja noortetreenerid 7-kordse Eesti meistri Rene Buschi käe all. Täpsem info Treenerid.

Tule ja leia tennisesõber meilt,
Rene Buschi Tennisekool