LIIKMELEPINGU saab sõlmida kohapeal või välja trükkida, täita ja lapsega kaasa anda .


Tallinna linna Spordi- ja Noorsooamet, Viimsi vald ning Harku vald toetavad Teie lapse sporditegevust ühes Tallinna spordiklubis/spordikoolis, mille kinnitab lapsevanem.

Selleks on mitu võimalust:

  1. Tallinna linna, Viimsi valla elanikud https://www.eesti.ee/et/kultuur-sport-ja-vaba-aeg/vaba-aeg/sporditegevuse-toetus-spordiklubides-lastele-ja-taeiskasvanutele-tallinn-viimsi-harku/
  2. Harku elanikud interneti teel http://www.harku.ee/spordi/huvitegevuse-toetamine
  3. paberavaldusel (selleks tuleks minna kohale Tallinna Spordi-ja Noorsooametisse, Estonia pst 5a, II korrus).

Kinnituse peab tegema ka juhul, kui harrastaja on lisatud ainult ühe spordiklubi või -kooli nimekirja, üks kord aastas igal sügisel.

Õpilasel, kelle lapsevanem on kinnitanud meie klubis käivaks, säilib praegune kuutasu.
Pearaha mittesaavale õpilasele (mitte kinnitatud lapsevanema poolt) rakendub hinnalisa 10%.

Venekeelse selgituse leiate siit.

NB! Uutel lastel palume sisseastumisdokumendid vormistada hiljemalt 31. oktoobriks (Harku elanikel 30. septembriks), hiljem toetust taotleda ei ole võimalik. Pearaha kinnitust on võimalik teha järgnevaks kalendriaastaks.

Spordiklubi saab kinnitada järgnevalt:

  1. klikake lingil https://taotlen.tallinn.ee/kinnituste_info
  2. sisenege kodanikuportaali endale sobivamal viisil läbi pangalingi, ID-kaardi või Mobiil-ID abil (kui te ei saa ID-kaardiga siseneda Mozilla Firefoxi või Google Chrome kaudu, palun proovige Internet Explorerit)
  3. Saada andmed teenusepakkujale
  4. Vajutage “Kinnitan soovi toetuse andmise kohta”, mille õnnestumisel ilmub tabelisse lahtrisse “Kas õpilane saab selles klubis pearaha” – “Jah”

Selleks, et oma last paremini mõista ning talle toeks olla soovitame läbi lugeda inglisekeelsest brošüürist tõlgitud teksti. Siin leiduvaid nõuandeid saab kasutada igas vanuses laste juures ning nii tennisetreeningutega seoses kui ka igapäevases elus.

Noore tennisisti vanemale eesti keeles

Noore tennisisti vanemale vene keeles