LIIKMELEPINGU saab sõlmida tennisekooli kontoris tööpäeviti kell 14.00-18.00 või välja trükkida, täita, skänneerida ja saata meili teel.

Digiallkirjastamiseks RBTK liikmeleping.


Tallinna linna Spordi- ja Noorsooamet, Viimsi vald ning Harku vald toetavad Teie lapse sporditegevust ühes Tallinna spordiklubis/spordikoolis, mille kinnitab lapsevanem.

Selleks on mitu võimalust:

  1. Tallinna linna, Viimsi valla elanikud ID-kaardi või mobiil-ID kaudu: https://www.tallinn.ee/Teenus-Sporditegevuse-toetust-saava-spordiklubi-maaramine
  2. Paberavaldusel Tallinna Linnavalitsuse teenindussaalis (Vabaduse väljak 7).
  3. Harku valla süsteem on avatud ajavahemikul 01.-30. november, lisainfo siin
  4. Saue valla nimekirjad kinnitab valla esindaja, lapsevanem midagi tegema ei pea
  5. Laste osalust spordiklubides ei toeta Keila, Rapla, Haapsalu linn, Rae, Jõelähtme, Kiili, Kohila vald ja pearaha lisa 10% tasub lapsevanem.

Kinnituse peab tegema ka juhul, kui harrastaja on lisatud ainult ühe spordiklubi või -kooli nimekirja, üks kord aastas igal sügisel.

Õpilasel, kelle lapsevanem on kinnitanud meie klubis käivaks, säilib praegune kuutasu.
Pearaha mittesaavale õpilasele (mitte kinnitatud lapsevanema poolt) rakendub hinnalisa 10%.

Venekeelse selgituse leiate siit.

NB! Uutel lastel palume sisseastumisdokumendid vormistada hiljemalt 30. oktoobriks (Harku elanikel 30. septembriks), hiljem toetust taotleda ei ole võimalik. Pearaha kinnitust on võimalik teha järgnevaks kalendriaastaks.


Selleks, et oma last paremini mõista ning talle toeks olla soovitame läbi lugeda inglisekeelsest brošüürist tõlgitud teksti. Siin leiduvaid nõuandeid saab kasutada igas vanuses laste juures ning nii tennisetreeningutega seoses kui ka igapäevases elus.

Noore tennisisti vanemale eesti keeles

Noore tennisisti vanemale vene keeles