2017

Eesti täiskasvanute GP, Pärnu TK, Pärnu Tennisekeskus, 7.-9. jaan. 2017
Naised
III koht Polina Tšernjak
1/4 finalist Kadi Liis Saar
Mehed
III koht Karl Kiur Saar

Noorteliiga turniir, USTA, Tere Tennisekeskus, 14. jaan. 2017
T-II liiga
III koht Nicole Tsesnokova

Eesti Noorte GP, Laagri TK, Laagri Tennisekeskus, 14.-15. jaan. 2017
P18
I koht Carl Bret Parko

Eesti Noorte GP, EKSM, Tallink Tennisekeskus, 21.-22. jaan. 2017
T12
1. turniir
I koht Emma Namnieks
2. turniir
I koht Maria Kossenkova
III koht Anna-Maria Semjonova

Eesti täiskasvanute GP, Saaremaa TK, Kuressaare Tennisekeskus, 3.-5. veebr. 2017
Mehed
II koht Karl Kiur Saar

Eesti Noorte GP, TC2000, Rocca al Mare Tennisekeskus, 4.-6. veebr. 2017
T12
III koht Emma Namnieks

Eesti Noorte GP, EKSM, Tallink Tennisekeskus, 18.-19. veebr. 2017
P18
II koht Carl Bret Parko

Eesti täiskasvanute GP/Tartu lahtised Meistrivõistlused, Tartu TK, Tähtvere Tennisekeskus, 24.-26. veebr. 2017
Mehed
II koht Karl Kiur Saar

Noorteliiga turniir, Tartu Tennisekool, Tähtvere Tennisekeskus, 11. märts 2017
T-II liiga
III koht Nicole Tšesnokova

Eesti täiskasvanute Karikavõistlused, Tere Tennisekeskus, 16.-19. märts 2017
Mehed
II koht Karl Kiur Saar

Eesti noorte Karikavõistlused, ETL, Tallink Tennisekeskus, 23.-26. märts 2017
T12
III koht Emma Namnieks
T16
III koht Eike-Roosi Toom

Lasteturniir Tennis 10, TC2000, Rocca al Mare Tennisekeskus, 25.-26. märts 2017
Poisid
IV koht Rasmus Stalmeister

Eesti Noorte GP, EKSM, Tallink Tennisekeskus, 1.-2. aprill 2017
T14
III koht Emma Namnieks

Noorteliiga turniir, Tabasalu TK, Airok Tennisekeskus, 1.-2. aprill 2017
P-II liiga
III koht Ken Thor Aabrams
T-II liiga
I koht Nicole Tšesnokova
II koht Vladislava Zautina
III koht Maria Kossenkova

Lasteturniir Lootus ja Komeet, AOTK, Tondiraba Tennisekeskus, 22. aprill 2017
T,P9
I koht Edwin Averjanov
II koht Aaron Kelle
T,P11
I koht Vladislava Zautina
II koht Kaspar Jaaska

Eesti Noorte GP, TC2000, Muhu Krundi tenniseväljakud, 6.-7. mai 2017
T12
I koht Emma Namnieks

Eesti Noorte GP, AOTK, Tondiraba Tennisekeskus, 6.-8. mai 2017
P18
III koht Carl Bret Parko

Eesti Täiskasvanute GP, Kadrioru TK, Kadrioru Tennisekool, 12.-14. mai 2017
Naised
III koht Polina Tšernjak
Mehed
II koht Karl Kiur Saar

Noorteliiga turniir, Haapsalu TK, Haapsalu Krahviaed, 27. mai 2017
T-II liiga
II koht Nicole Tšesnokova
P-II liiga
III koht Ken Thor Aabrams

ETA12 Estonian Junior Open, Tallinn, Eesti, 3. kat, 29. mai – 4. juuni 2017
Emma Namnieks 1/2 finalist

Eesti Noorte GP, Fellin TK, Viljandi tenniseväljakud, 3.-4. juuni 2017
T12
I koht Emma Namnieks

Noorteliiga turniir, Tartu TK, Tähtvere Tennisekeskus, 10. juuni 2017
P-II liiga
III koht Ralph Kirsipuu

ETA12 Riga Open, Riia, Läti, 3. kat, 12-17. juuni 2017
Emma Namnieks lohutusturniiri võitja

Eesti Täiskasvanute GP, Fellin TK, Viljandi tenniseväljakud, 16.-18. juuni 2017
Mehed
II koht Karl Kiur Saar

Lasteturniir Tennis 10, Tartu TK, Tähtvere Tennisekeskus, 17.-18. juuni 2017
Poisid
II koht Kaspar Jaaska
III koht Edwin Averjanov

Eesti Noorte GP, AOTK, Tondiraba Tennisekeskus, 29. juuni-1. juuli 2017
P18
II koht Carl Bret Parko

Eesti Meistrivõistlused täiskasvanutele, Kalevi Tennisekeskus, Tallinn 10.-16. juuli 2017
Mehed
III koht Karl Kiur Saar

Eesti Noorte GP, Tähtvere TK, Tähtvere Tennisekeskus, 15.-16. juuli 2017
T12
I koht Emma Namnieks

Noorteliiga turniir, Tabasalu TK, Airok Tennisekeskus, 5. august 2017
T-II liiga
I koht Nicole Tšesnokova

Eesti noorte Meistrivõistlused 2017, Kadrioru Tennisekeskus, 7.-16. aug. 2017
Emma Namnieks – 1. koht T12
Kaspar Jaaska – 4. koht P10

Noorteliiga turniir, TC Avantage, Audentese Tennisehall, 20. august 2017
II liiga
IV koht Ken Thor Aabrams

Ülemaailmne Suveuniversiaad, Taiwan, Taipei, 20.-29. august 2017
Karl Kiur Saar – 17. koht

Eesti täiskasvanute GP, Haapsalu TK, Haapsalu Krahviaed, 2.- 3. sept. 2017 
Naised
III koht Birgit Burk
Mehed
I koht Karl Kiur Saar

Eesti Noorte GP, Laagri TK, Laagri Tennisekeskus, 7.-8. oktoober 2017
T12
I koht Emma Namnieks

Eesti Noorte GP, Tähtvere TK, Tähtvere Tennisekeskus, 7.-8. oktoober 2017
P18
II koht Carl Bret Parko

Eesti täiskasvanute GP, Tallink Tenniseklubi, Tallink Tennisekeskus, 13.-15. okt. 2017 
Mehed
II koht Carl Bret Parko

Noorteliiga turniir, Haapsalu TK, Haapsalu Tennisekeskus, 21.-22. okt. 2017
P-II liiga
I koht Ralph Kirsipuu

ITF Men Fututes $25 000, Helsinki, Finland, 13.-17. nov. 2017
2. ring Karl Kiur Saar 

Aastalõpu Masters, Tere Tennisekeskus, 16.-19. nov. 2017
T12
II koht Emma Namnieks
Mehed
II koht Karl Kiur Saar
T10
3. koht Darja Preobraženskaja
T10
2. koht Edwin Averjanov
12. koht Aaron Kell
14. koht Aria Shafran
15. koht Markus Valtson

Noorteliiga turniir, AOTK, Tondiraba Tennisekeskus, 9.-10. dets. 2017
I liiga
II koht Domy-Deivis Riener