Kõik treenerid

Rene Buschi Tennisekoolis töötab hetkel 12 tennisetreenerit

Rene Busch

Tennisekooli direktor ja peatreener
Kutsekvalifikatsioon: EKR 7. tase, meistertreener
Sünniaeg: 19. juuli 1971
Telefon: +372 506 3055
E-mail: rene@ramtennis.ee

 

Birgit Mardi

Minitennisekooli peatreener
Kutsekvalifikatsioon: EKR 4. tase, nooremtreener
Sünniaeg: 16. oktoober 1972
Telefon: +372 507 2884
E-mail: birgit@ramtennis.ee

 

Tarmo Lai

Täiskasvanute tennisekooli peatreener
Kutsekvalifikatsioon: Asendustreener
Sünniaeg: 17. juuni 1978
Telefon: +372 507 6733
E-mail: tarmolai@hotmail.com

  Julia Skripnik
Kutsekvalifikatsioon: EKR 5. tase, treener
Sünniaeg: 10. august 1985
Telefon: +372 5374 6033
E-mail: julia.matojan@gmail.com
  Sven Tamming
Kutsekvalifikatsioon: EKR 5. tase, treener
Sünniaeg: 12. jaanuar 1976
Telefon: +372 5802 2433
E-mail: sventamming@hotmail.com
 

Alar Simson

Kutsekvalifikatsioon: EKR 3. tase, abitreener
Sünniaeg: 13. juuni 1985
Telefon: +372 5397 0546
E-mail: alar.simson@gmail.com

  Alina Olivson
Kutsekvalifikatsioon: EKR 4. tase, nooremtreener
Sünniaeg: 30. detsember 1995
Telefon: +372 5348 5176
E-mail: alinkaolivson@gmail.com
  Laura Viiroja
Kutsekvalifikatsioon: EKR 4. tase, nooremtreener
Sünniaeg: 4. juuni 1983
Telefon: +372 521 4899
E-mail: laura.viiroja@gmail.com
  Polina Tšernjak
Kutsekvalifikatsioon: Asendustreener
Sünniaeg: 15. aprill 1997
Telefon: +372 553 7178
E-mail: polinatsernjak@gmail.com
  Diana Popova
Kutsekvalifikatsioon: Asendustreener
Sünniaeg: 30. märts 1996
Telefon: +372 5563 0844
E-mail: diana.popova.2003@gmail.com
  Karl Magnus Vuuk
Kutsekvalifikatsioon: Asendustreener
Sünniaeg: 22. mai 1999
Telefon: +372 511 9564
E-mail: karl.vuuk@hotmail.com
  Mati-Evert Algpeus
Kutsekvalifikatsioon: Asendustreener
Sünniaeg: 17. detsember 1997
Telefon: +372 520 3227
E-mail: mati-evert@hotmail.com