Hetkel on meie klubis umbes 100 väikest, vanuses 4-7-aastast last, kes käivad koos 1-2 korda nädalas ja kelle treeningprotsessi korraldajaks on väikelaste lemmik treener Birgit koos Laura ja Dianaga.

Suurt tähelepanu pöörame meie kõige pisematele tennisehuvilistele. Õpetame tennist alates neljan­dast eluaastast ja seda läbi minitennise, see tähendab laps mängib tennist väiksemate mõõtmetega väljakul, madalama võrguga ja ka pehmema, kergema, käele sõbralikuma palliga. Samuti on reket valitud vastavalt kasvule. Lapsed tegelevad rohkem üldfüüsiliste koordinatsiooniharjutustega, treeningdistsipliini omandamisega, õppides arvestama ka treeningkaaslastega.

Minitennisekoolis käivad ka 8-10-aastased lapsed. Nende väljaku mõõtmed on pisut algõppest suuremad, kuid siiski veel väiksemad kui “suures” tennises. Siin pöörame juba rohkem tähelepanu mängijate kui tulevaste võistlussportlaste ettevalmistusele. Oleme loonud ka vastavate vanuste nn. koondised arvesse võttes laste pühendumust alale, võimekust ja ka esimeste võistluste tulemusi. Siinkohal teevad väga tublit tööd meie kooli treenerid  Alar, Julia, Alina, Polina.

Treeningute ajad: 
4-5-aastased: K, R 17.00, P12.00
6-8-aastased: E,T,K,N,R 17.00, L 10.00, P 12.00
9-10-aastased: E,T,K,N,R 15.00 L 10.00, P 12.00