TC2000 Miami laagri mängijad on väga tublisti mänginud viimased kuu aega ehk 4 turniiri.

15,-18.01 mängiti Key Biscayne väljakutel, kus peetakse ka Miami Open märtsis. Rene Busch jun. jõudis kolme võiduga poolfinaali P-12 vanuseklassis. Kuid vihma tõttu jäi turniir lõpetamata.

22-24.01 mängiti Jupiteri linnas, kus P-12 vanuseklassis näitas ilusat mängu Rene Busch ja võitis ka turniiri viie võiduga alistades finaalis mängijat 6-1 6-1, kellelt kuu aega tagasi pidi vastu võtma sama seisuga kaotuse samuti finaalis. Lohutusturniiri samas vanuseklassis võitis Christopher Robin Rootare. Emma Namnieks jõudis kolme võiduga poolfinaali.

29-31.01 osaleti Miamis peetaval turniiril. Emma Namnieks näitas väga tublit mängu ning 32 tüdruku seas võitis ka esikoha T-12 kategoorias. P-14 vanuseklassis oli samuti tubli Rene Busch jun. kes võitis lohutusturniiri ja Christopher Robin Rootare tuli P-12 vanusekategoorias lohutusturniiri võitjaks.

5-7.02 osaleti Dorali linnas. Taas näitas tublit ja võitlusliku mängu T-12 kategoorias Emma Namnieks, kes 32 tabelis tuli ka võitjaks võites ülipõnevas ja hea mängukvaliteediga mängus Prantsusmaa mängijat 0-6 6-3 10-7. Christopher Robin Rootare on samuti teinud 3 kuuga tubli arengu Miami laagris ning taas temale ka P-12 lohutusturniiri võit. Kuuajalisele laagerdamisele pani ilusa punkti meie võistkonna noorim Anastasia Petterson Rootsist, kes võitis T-10 turniiri.

Tuleval nädalavahetusel osalevad juba kolm kuud sisukalt toimunud Miami treeninglaagri osavõtjad suurel noorteturniiril Caral Springsis, mis on ka kuulus oma tennisekeskuse poolest. Väljakule lähevad T-12 vanuses Emma Namnieks, Nicole Tsesnokova, P-12 vanuseklassis Rene Busch jun ja Christopher Robin Rootare ning P-10 kategoorias Sten-Marten Zuts.

TC2000 Miami laagri mägijate võistlustulemusi Floridast