Kõrgeim ATP reiting: 1105 (19. november 2018), paarismäng 971 (17. detsember 2018)

Kõrgeim meeste ITF reiting: 705 (5. august 2019), paarismäng ITF 486 (5. august 2019)

Eesti meeste 4. (12. november 2018), ETA14 57. (25. oktoober 2010), Eesti P18 1. (20. juuni 2012)

Toetajad: Tallink, TTK, Babolat, BLRT, USTA, Golden Club, ETL

Osalenud 2010-2015. aastal Eesti koondises Euroopa Meistrivõistlustel, võistkondlikul Euroopa Summer ja Winter Cup’il ning 2017. aastal Suveuniversiaadil Taipeis.

Valitud 2010. ja 2012. aasta Eesti parimaks noortennisistiks vanuses P14, P16.

Saavutused: 10-kordne Eesti noorte meister, Eesti noorte MV 14-kordne hõbe-ja 8-kordne pronksmedaliomanik, Eesti täiskasvanute meister, Eesti MV kahekordne hõbe-ja viiekordne pronksmedaliomanik, kolmekordne Eesti täiskasvanute karikavõistluste võitja, Eesti KV kolmekordne hõbe-ja kolmekordne pronksmedaliomanik, kolmekordne Tartu meister, Eesti klubide Karikavõistluste võitja ja 3. koht, Soome klubide Karikavõistluste 2. ja 3. koht.

Õppinud Talllina Inglise Kolledžis, lõpetanud Tallinna Reaalkooli ja Tehnikaülikooli.

2019

  • 2019 november ITF World Tennis Tour M15, Pärnu, Estonia, üksikmäng 2. ring
  • 2019 august Eesti Klubide Karikavõistlused III koht
  • 2019 märts Eesti täiskasvanute Karikavõistluste üksikmängus II koht
  • 2019 märts sise Eesti täiskasvanute Meister, Eesti täiskasvanute KV paarismängu võitja
  • 2019 märts Soome Klubide Karikavõistlused III koht

2018

  • 2018 november ITF Mens Circuit 25 000 Futures F4, Helsinki, Finland, üksikmäng 1. ring
  • 2018 november ITF Mens Circuit 25 000 Futures F4, Helsinki, Finland, paarismäng 1. ring
  • 2018 november ITF Mens Circuit 15 000 Futures F3, Pärnu, Estonia, üksikmäng 2. ring
  • 2018 november ITF Mens Circuit 15 000 Futures F2, Tartu, Estonia, paarismäng poolfinaal
  • 2018 november ITF Mens Circuit 15 000 Futures F2, Tartu, Estonia, üksikmäng veerandfinaal
  • 2018 oktoober ITF Mens Circuit 15 000 Futures F22, Sharm El Sheikh, Egypt, paarismäng veerandfinaal
  • 2018 oktoober ITF Mens Circuit 15 000 Futures F22, Sharm El Sheikh, Egypt, üksikmäng 2. ring
  • 2018 oktoober ITF Mens Circuit 15 000 Futures F21, Sharm El Sheikh, Egypt, paarismäng poolfinaal
  • 2018 oktoober ITF Mens Circuit 15 000 Futures F21, Sharm El Sheikh, Egypt, üksikmäng 1. ring
  • 2018 september ITF Mens Circuit 25 000 Futures, Stockholm, Sweden, üksikmäng 1. ring
  • 2018 september ITF Mens Circuit 15 000 Futures, Nottingham, Great Britain, paarismäng finaal
  • 2018 september ITF Mens Circuit 15 000 Futures, Nottingham, Great Britain, üksikmäng 1. ring
  • 2018 august Finnish Tour 5. osakilpailu, Hämeenlinna, Finland, võitja
  • 2018 august ITF Mens Circuit 15 000 Futures F3, Helsinki, Finland, paarismäng poolfinaal
  • 2018 august ITF Mens Circuit 15 000 Futures F3, Helsinki, Finland, üksikmäng veerandfinaal
  • 2018 august ITF Mens Circuit 15 000 Futures F1, Kaarina, Finland, üksikmäng 2. ring
  • 2018 juuli Eesti täiskasvanute Meister segapaarismängus
  • 2018 juuli Eesti täiskasvanute Meistrivõistluste paarismängus III koht​
  • 2018 juuli Eesti täiskasvanute Meistrivõistluste üksikmängus III koht
  • 2018 märts Eesti täiskasvanute Karikavõistluste üksikmängus II koht
  • 2018 märts Eesti täiskasvanute Karikavõistluste paarismängus II koht
  • 2018 märts Soome Klubide Karikavõistlused II koht
  • 2018 veebruar Tartu Meister üksik- ja paarismängus

2017

  • 2017 november ITF Mens Circuit 25 000 Futures, Helsinki, Finland, 2. põhiring
  • 2017 august Suveuniversiaad Taipei, Taiwan, üksikmängus 17. koht
  • 2017 juuli Eesti täiskasvanute Meistrivõistluste üksikmängus III koht
  • 2017 juuli Eesti täiskasvanute Meistrivõistluste paarismängus III koht
  • 2017 juuli Eesti täiskasvanute Meistrivõistluste segapaarismängus II koht​
  • 2017 märts Eesti täiskasvanute Karikavõistluste üksikmängus II koht
  • 2017 veebruar Tartu Meister paarismängus
  • 2017 veebruar Tartu Meistrivõistluste üksikmängus finalist

2016

  • 2016 november Eesti meeste Masters, 5. koht
  • 2016 oktoober ITF Mens Circuit 10 000 Futures, Tartu, Estonia, 2. põhiring
  • 2016 august Eesti Klubide Karikavõistluste võitja
  • 2016 juuli ITF Mens Circuit 10 000 Futures, Pärnu, Estonia, 1. põhiring
  • 2016 juuli Eesti täiskasvanute Meistrivõistluste paarismängus III koht
  • 2016 juuli Eesti täiskasvanute Meistrivõistluste segapaarismängus III koht​
  • 2016 märts Eesti täiskasvanute Karikavõistluste üksikmängus III koht
  • 2016 märts sise Eesti täiskasvanute Meister, Eesti täiskasvanute KV paarismängu võitja
  • 2016 veebruar Tartu Meistrivõistluste paarismängus finalist

2015

  • 2015 november Eesti meeste Masters, 5. koht
  • 2015 oktoober ITF Mens Circuit 10 000 Futures, Tartu, Estonia, 1. põhiring
  • 2015 august ITF Mens Circuit 10 000 Futures, Helsinki, Finland, 1. põhiring
  • 2015 juuli Eesti täiskasvanute Meistrivõistluste segapaarismängus II koht
  • 2015 juuli Eesti täiskasvanute Meistrivõistluste paarismängus III koht​
  • 2015 aprill Tartu Meistrivõistluste paarismängus finalist
  • 2015 märts Eesti täiskasvanute Karikavõistluste üksikmängus III koht

2014

  • 2014 august ITF18 Kramfors, Sweden, paarismängus finalist
  • 2014 Eesti noorte Meistrivõistluste paarismängus III koht P18
  • 2014 Eesti noorte Meister segapaarismängus P18
  • 2014 aprill Tartu Meistrivvõistluste üksikmängus poolfinalist
  • 2014 aprill Tartu Meister paarismängus
  • 2014 märts Eesti noorte Karikavõistluste üksikmängus III koht P18
  • 2014 märts Eesti noorte Karikavõistluste paarismängus II koht P18
  • 2014 märts sise Eesti täiskasvanute Meister, Eesti täiskasvanute KV paarismängu võitja
  • 2014 märts Eesti täiskasvanute Karikavõistluste üksikmängu veerandfinalist

2013

  • 2013 Eesti noorte Meistrivõistluste üksikmängus III koht P18
  • 2013 Eesti noorte Meistrivõistluste paarismängus II koht P18
  • 2013 aprill Eesti noorte Karikavõistluste üksikmängus III koht P18
  • 2013 aprill Eesti noorte Karikavõistluste paarismängus III koht P18

2012

  • 2012 Eesti noorte Meister segapaarismängus TP16
  • 2012 Eesti noorte Meister üksikmängus P16
  • 2012 Eesti noorte Meistrivõistluste paarismängus II koht P18
  • 2012 Eesti noorte Meistrivõistluste paarismängus II koht P16
  • 2012 mai ETA16 SEB Tallink Open, Estonia, Tallinn, üksikmängus 1/2 finaal
  • 2012 mai ETA16 SEB Tallink Open, Estonia, Tallinn, paarismängus võitja
  • 2012 aprill Eesti noorte Karikavõistluste üksikmängus II koht P18
  • 2012 aprill Eesti noorte Karikavõistluste paarismängus II koht P18
  • 2012 märts ETA16 Falkonet Cup, Estonia, Tallinn, üksikmängus 1/4 finaal
  • 2012 märts ETA16 Falkonet Cup, Estonia, Tallinn, paarismängus finaal

2011

  • 2011 Eesti noorte Meister segapaarismängus TP16
  • 2011 Eesti noorte Meister paarismängus P16
  • 2011 Eesti noorte Meistrivõistluste paarismängus III koht P18
  • 2011 juuni ETA16 Kystmesterskaberne, Copenhagen, Denmark, 1/4 finaal
  • 2011 juuni ETA16 Pajulahti Junior Tournament, Nastola, Finland, üksikmängus 1/2 finaal
  • 2011 juuni ETA16 Pajulahti Junior Tournament, Nastola, Finland, paarismängus finalist
  • 2011 märts ETA16 Pajulahti Cup, Nastola, Finland, 1/4 finaal

2010

  • 2010 Eesti noorte Meister paarismängus P14
  • 2010 Eesti noorte Meister segapaarismängus TP14
  • 2010 Eesti noorte Meister üksikmängus P14
  • 2010 Eesti noorte Meistrivõistluste paarismängus II koht P16
  • 2010 Eesti noorte Meistrivõistluste segapaarismängus III koht TP16
  • 2010 juuli ETA14 Babolat Cup, Tallinn, Estonia, üksikmängus finalist
  • 2010 juuli ETA14 Babolat Cup, Tallinn, Estonia, paarismängus 1/2 finaal
  • 2010 juuni ETA14 Riga Open, Latvia, paarismängus 1/2 finaal
  • 2010 juuni ETA14 Pajulahti Junior Tournament, Nastola, Finland, üksikmängus 1/4 finaal
  • 2010 juuni ETA14 Pajulahti Junior Tournament, Nastola, Finland, paarismängus finalist
  • 2010 juuni ETA14 Kopavogur Open, Reykjavik, Island, üksikmängus 1/2 finaal
  • 2010 juuni ETA14 Kopavogur Open, Reykjavik, Island, paarismängus finalist
  • 2010 aprill Rahvusvaheline tenniseturniir USTA Cup, Tallinn, üksikmängus 1/2 finaal
  • 2010 aprill Rahvusvaheline tenniseturniir USTA Cup, Tallinn, paarismängus võitja
  • 2010 märts Ida-Euroopa MV, Antalya, Türgi üksikmängus 12. koht
  • 2010 märts Ida-Euroopa MV, Antalya, Türgi 12. koht paarismängus 3. koht ja 1/4 finaal
  • 2010 Sise Eesti noorte Meister paarismängus P14

2009

  • 2009 Eesti noorte Meister segapaarismängus TP14
  • 2009 Eesti noorte Meister paarismängus P14
  • 2009 Eesti noorte Meistrivõistluste üksikmängus II koht P14
  • 2009 Eesti noorte Meistrivõistluste paarismängus III koht P16
  • 2009 Eesti noorte Meistrivõistluste segapaarismängus III koht TP16
  • 2009 Sise Eesti noorte Meister paarismängus P14
  • 2009 Eesti noorte Karikavõistluste üksikmängus finalist P14
  • 2009 Eesti noorte Karikavõistluste paarismängus poolfinalist P18

2008

  • 2008 Eesti noorte Meister paarismängus P12
  • 2008 Eesti noorte Meister üksikmängus P12
  • 2008 Eesti noorte Meistrivõistluste paarismängus III koht P14
  • 2008 Sise Eesti noorte Meister paarismängus P12
  • 2008 Sise Eesti noorte Meistrivõistluste üksikmängus II koht P12

2007

  • 2007 Eesti noorte Meistrivõistluste üksikmängus III koht P12
  • 2007 Eesti noorte Meistrivõistluste paarismängus II koht P12
  • 2007 Sise Eesti noorte Meistrivõistluste paarismängus II koht P12

2006

  • 2006 sügis Lootus P10 võitja
  • 2006 Eesti noorte Meister üksikmängus P10
  • 2006 Eesti noorte Meistrivõistluste III koht paarismängus P12
  • 2006 Sise Eesti noorte Meistrivõistluste üksikmängus II koht P12
  • 2006 Sise Eesti noorte Meistrivõistluste paarismängus III koht P12
  • 2006 märts Rahvusvahelise turniiri “Capitals Cup” võitja
  • 2006 kevad E-kompleks viie ala võitja (pallivise, hüpits, joonejooks, minitennis, tennis)
  • 2006 kevad Lootus P10 võitja

2005

  • 2005 oktoober noorteturniir Ardi Cup P10 II koht, Tallinn
  • 2005 september Völkl Open P9 I koht, Helsingi, Soome
  • 2005 Eesti noorte Meistrivõistluste üksikmängus III koht P10
  • 2005 Rahvusvahelise sarja Ardi Cup üldvõitja P10
  • 2005 kevad Lootus P10 võitja