Rene Buschi T​ennisekool ootab​​ lapsi treeningutele alates 3.​ ​septembr​ist​ 2018.

 

Treeningutel osalemiseks palume täita registreerimisvorm: https://www.tc2000.ee/tennisekool/treeningule-registreerimine/.

Kõik tennisekooli liikmed, ​kes osalesid ​2017/​2018 sisehooajal kuni 31.mai​ni,​ ootame samadele aegadele ja väljakule​. ​Juhul, kui aeg või päev ei sobi​, tulge ​palun ​endale sobival ajal​ samale väljakule​,​ kus eelnevalt treeniti.​ ​Lisainfo: https://www.tc2000.ee/treenerid/. Esimese kahe nädala jooksul komplekteerivad treenerid grupid​ ​vastavalt osalejate soovile ja esitavad treeningkordade arvu tennisekooli kontorisse arvete väljastamiseks. Lisainfo: https://www.tc2000.ee/tennisekool/oppemaksud/.

Kõiki uusi soovijaid või suvel  tenniseõppega alustanud noori ootame 1.​ ​väljakule tr​eener ​Birgit Mardi juurde E-R 15.00-18.00​. Treeningud toimuvad ka nädalavahetustel​, lisainfo: https://www.tc2000.ee/treeningud/.

Kõigil tennisekooli liikmetel​,​ kellel puudub liikmeleping või uutel liitujatel,​ ​palume teha seda tennisekooli kontoris. Kontorist väljastatakse ka liikmekaart,​ ​mille alusel saab riietusruumi kapi võtme.

Tublisid treeninguid soovides 2018/​20​19 hooajaks,

Rene Busch ja tennisekooli treenerid