2009

Eesti noorte GP, AOTK, Tondiraba Tennisekeskus, 3.-5. jaan. 2009
P14

III koht Karl Kiur Saar
T14
III koht Tatjana Vorobjova
III koht Elisa Mai Koonik
 
Eesti noorte KV, AOTK, Tondiraba Tennisekeskus, 9.-11. jaan. 2009
P12
III koht Christopher Robin Klettenberg
 
Eesti noorte KV, RBTK, Rocca al Mare Tennisekeskus, 10.-12. jaan. 2009
T12
I koht Birgit Burk
 
Eesti noorte KV, Fellin TK, Viljandi Tennisekeskus, 24.-25. jaan. 2009
T18
III koht Kadi Liis Saar
 
Eesti noorte KV, RBTK, Rocca al Mare Tennisekeskus, 30. jaan.- 2. veebr. 2009
P18
I koht Marek Marksoo
II koht Erik Aunapuu
III koht Armand Levandi
 
Eesti noorte KV, Alta TK, Audentese Tennisekeskus, 30. jaan.- 2. veebr. 2009
P14
II koht Karl Kiur Saar
 
Eesti täiskasvanute GP, Pärnu TK, Pärnu Tennisekeskus, 13.-15. veebr. 2009
Mehed
I koht Morten Ritslaid
III koht Armand Levandi
Naised
I koht Julia Matojan
II koht Kadi Liis Saar
 
Eesti noorte GP, AOTK, Tondiraba Tennisekeskus, 14.-16. veebr. 2009
P12
I koht Christopher Robin Klettenberg
 
Eesti noorte GP, Taru Tennisekool, Tähtvere Tennisekeskus, 14.-16. veebr. 2009
T12
III koht Polina Tšernjak
 
Eesti noorte GP, RBTK, Coral Tennisekeskus, 21.-23. veebr. 2009
T14
I koht Tatjana Vorobjova
II koht Elisa Mai Koonik
 
Eesti noorte GP, Alta TK, Pirita TOP Tennisekeskus, 28. veebr.- 1. märts 2009
P18
II koht Aleksei Bohan
III koht Taavi Annus
III koht Jakov Tširkin
 
Eesti noorte GP, Pärnu TK, Pärnu Tennisekeskus, 27. veebr.-1. märts 2009
T18
I koht Kadi Liis Saar
 
Eesti noorte GP, TK Topspin, Narva Tennisekeskus, 28.veebr. -2. märts. 2009
P12
I koht Christopher Robin Klettenberg
 
Eesti noorte GP, Tartu Tennisekool, Tähtvere Tennisekeskus, 7.-8. märts 2009
P14
II koht Karl Kiur Saar
III koht Christopher Robin Klettenberg
 
ETA14 Kaleva Open, Oulu, Finland , 3.kat, 16.-20.märts. 2009
1/4 finaal Tatjana Vorobjova

ETA12 Plavnieki Open, Riga, Latvia, 16.-20.märts. 2009

1/2 finaal Christopher Robin Klettenberg
 
Eesti täiskasvanute karikavõistlused, Tere Sport Tondi Tennisekeskus, 26.-29. märts 2009
Naised
I koht Anett Schutting
II koht Kadi Liis saar
Mehed
II koht Mait Künnap
III koht Erik Aunapuu
 
Eesti noorte GP, Pärnu Kesklinna Tennisekool, 10.-12. aprill 2009
T14
III koht Elisa Mai Koonik
 
Eesti noorte GP, Narva Topspin, Narva Tennisekeskus, 11.-13. aprill 2009
P14
II koht Karl Kiur Saar
 
Eesti noorte GP, Alta TK, Pirita TOP Tennisekeskus 18.-20. aprill 2009
T14
III koht Tatjana Vorobjova

Eesti noorte GP, RBTK, Coral Tennisekeskus, 3.-5. juuni 2009
T14

II koht Tatjana Vorobjova
III koht Elisa Mail Koonik

Eesti noorte GP, RBTK, Coral Tennisekeskus, 6.-8. juuni 2009

T12
III koht Jana Kuzovkova
P12
I koht Christopher Robin Klettenberg
 
Eesti noorte GP, Nõmme Open, Nõmme Tennisekeskus, 9.-11. juuni 2009
T18
I koht Kadi Liis Saar
P18
III koht Armand Levandi
III koht Jaan Kononov

ETA14 Mayors Cup, Vilnius, Lithuania, 3.kat, 8.-12.juuni 2009

1/4 finaal Tatjana Vorobjova
 
ETA14 Pajulahti Cup, Nastola, Finland, 3.kat, 15.-19.juuni 2009
1/4 finaal Tatjana Vorobjova
 
Eesti noorte GP, Pärnu Tennisekeskus, 15.-17. juuni 2009
T12
III koht Jana Kuzovkova
III koht Elo Pauman
P12
II koht Christopher Robin Klettenberg
 
Eesti noorte GP, Nõmme Open, Nõmme Tennisekeskus, 17.-19. juuni 2009
T14
I koht Elisa Mai Koonik

Eesti täiskasvanute GP, Viljandi, Fellin TK, 20.-23.juuni 2009

Naised
I koht Julia Matojan
II koht Kadi Liis Saar
 
Eesti Meistrivõistlused täiskasvanutele, Tondi Tennisekeskus, Tallinn 29. juuni.-05. juuli 2009
Naised
II koht Julia Matojan
Mehed
I koht Jürgen Zopp
II koht Mait Künnap
 
Eesti noorte GP, Nõmme Open, Nõmme Tennisekeskus, 29.-30. juuni 2009
P12
I koht Christopher Robin Klettenberg
 
Eesti noorte GP, RBTK, Coral Tennisekeskus, 10.-12. juuli 2009
T14
I koht Elisa Mai Koonik
II koht Elin Põiklik
P14
II koht Karl Kiur Saar
III koht Christopher Robin Klettenberg
 
ITF $15,000 Tallinn, Estonia, 13.-18. juuli 2009
Mehed
Võitja Jürgen Zopp
 
ITF $10,000 Kuressaare, Estonia, 20.-25. juuli 2009
Mehed
1/2 finaal Jürgen Zopp
1/2 finaal Mait Künnap
 
Eesti noorte GP, Valge Daam, Haapsalu Promenaad, 24.-2. aug. 2009
T14
I koht Tatjana Vorobjova
II koht Elin Põiklik
III koht Elisa Mai Koonik
P14
I koht Karl Kiur Saar
T18
I koht Kadi Liis Saar
 
Eesti noorte GP, Pärnu Kesklinna Tennisekool, Haapsalu Promenaad, 4.-6. aug. 2009
P14
III koht Karl Kiur Saar
 
ITF $10,000 Vilnius, Lithuania, 3.-9. aug 2009
Mehed
1/2 finalist Jürgen Zopp
 
ITF $10,000 Savitaipale, Finland, 4.-9. aug. 2009
Naised
Finalist Anett Schutting
 
ITF $10,000 Vierumaki, Finland, 10.-16. aug 2009
Mehed
1/2 finalist Jürgen Zopp
 
ITF $10,000 Tallinn, Estonia, 11.-16. aug. 2009
Naised
1/2 finalist Anett Schutting
 
Eesti noorte Meistrivõistlused 2009, Tondi Tennisekeskus, Tallinn, 07.-16. aug. 2009
Eesti meister:
T18 Kadi Liis Saar
II koht
P12Christopher Robin Klettenberg
T14 Elisa Mai Koonik
P14 Karl Kiur Saar
P18 Erik Aunapuu
III koht
T12 Jana Kuzovkova
T14 Tatjana Vorobjova
P16 Aleksei Bohan
P18 Armand Levandi

ITF $10,000 Poznan, Poland, 20.-25. aug 2009
Mehed
1/4 finalist Jürgen Zopp

 
Eesti noorte GP, TTK Warriors Tour, Audentes Tennisekeskus, 19.-20. september 2009
T12
I koht Jana Kuzovkova
 
Eesti noorte GP, TTK Warriors Tour, RBTK, Coral Tennisekeskus, 26.-27. september 2009
P10
III koht Carl Bret Parko
 
Eesti noorte GP, TTK Warriors Tour, RBTK, Coral Tennisekeskus, 26.-28. september 2009
T14
I koht Birgit Burk
II koht Elisa Mai Koonik
III koht Jana Kuzovkova
P14
I koht Karl Kiur Saar
III koht Christopher Robin Klettenberg
 
Eesti noorte GP, TC2000, Coral Tennisekeskus, 10.-12. okt. 2009
T18
I koht Tatjana Vorobjova
II koht Birgit Burk
III koht Elisa Mai Koonik
 
Eesti noorte GP, TTK Warriors Tour, AOTK, TondirabaTennisekeskus, 10.-12. okt. 2009
T12
II koht Jana Kuzovkova
 
Eesti noorte GP, TTK Warriors Tour, RBTK, Coral Tennisekeskus, 31. okt.-2. nov 2009
T14
II koht Elisa Mai Koonik
III koht Birgit Burk
III koht Jana Kuzovkova
P14
I koht Karl Kiur Saar
II koht Christopher Robin Klettenberg
 
Eesti noorte GP, TTK Warriors Tour, RBTK, Coral Tennisekeskus, 13.-15. nov. 2009
T12
II koht Jana Kuzovkova
 
Eesti noorte GP, TTK Warriors Tour, Tartu Tennisekool, Tartu Tennisekeskus, 20.-22. nov 2009
T14
I koht Elisa Mai Koonik
III koht Birgit Burk
 
Eesti noorte GP, TTK Warriors Tour, RBTK, Coral Tennisekeskus, 28.-29. november 2009
P10
III koht Carl Bret Parko
III koht Kristopher Karma
 
TTK Warriors Tour Masters, Tondi Tennisekeskus, 12.-13. detsember 2009
T12
II koht Jana Kuzovkova
T14
II koht Elisa Mai Koonik
III koht Birgit Burk
III koht Johanna Liiva
P14
I koht Karl Kiur Saar
II koht Christopher Robin Klettenberg
 
Eesti noorte GP, TC2000, Rocca al Mare Tennisekeskus Tennisekeskus, 19.-21. dets. 2009
T18
I koht Kadi Liis Saar
II koht Elisa Mai Koonik
III koht Birgit Burk
 
ETA14 Aegon Open, Wrexham, Suurbritannia, 3.kat, 14.-18. dets 2009
Finalist Tatjana Vorobjova

   
  

   



   





Liitu uudiskirjaga

* indicates required
 
Otsi
 
 
 
Rene Buschi Tennisekool, Haabersti 5, 13516, Telefon: 66 00 525, +372 52 69 231, E-mail: tc2000@tc2000.ee
Koduleht Elitec'st