2008

Eesti noorte Sisemeistrivõistlused RBTK, Rocca al Mare Tennisekeskus, 19.-21. jaan. 2008
T12

I koht Tatjana Vorobjova
P12
II koht Karl Kiur Saar

Eesti noorte GP, RBTK, Rocca al Mare Tennisekeskus, 19.-21. jaan. 2008
P16
III koht Taavi Annus

Eesti noorte Sisemeistrivõistlused AOTK, Tondiraba Tennisekeskus, 26.-28. jaan. 2008
T18
I koht Kadi Liis Saar
P18
III koht Jakov Tširkin

Eesti noorte GP, Tartu Tähtvere Tenniseklubi, Tamme Tennisekeskus, 09.-10.veebr. 2008
P14
I koht Aleksei Bohan

Eesti noorte Sisemeistrivõistlused RBTK, Coral Tennis, 22.-24. veebr. 2008
T14
III koht Tatjana Vorobjova


Eesti noorte GP, TK Topspin, NarvaTennisekeskus, 22.-23. veebr. 2008
P14
I koht Aleksei Bohan
III koht Aleksei Gorbatsh

ITF18 Siauliai Mayor's Cup, Lithuania, 4. kat, 26. veebr-1. märts 2008
Finalist Anett Schutting

Eesti noorte GP, TK Topspin, NarvaTennisekeskus, 1.-2. märts 2008
P12
I koht Karl Kiur Saar
II koht Christopher Robin Klettenberg

ITF18 Enri Open, Riga, Latvia, 4. kat, 3.-8. märts 2008
Finalist Anett Schutting


Eesti noorte Sisemeistrivõistlused RBTK, Coral Tennis, 8.-9. märts 2008
P16
I koht Erik Aunapuu
II koht Marek Marksoo
III koht Armand Levandi
III koht Jaan Kononov

Eesti noorte GP, RBTK, Coral Tennis, 15.-17. märts 2008
P18
II koht Erik Aunapuu
III koht Jakov Tširkin
III koht Kristo Kull
T18
II koht Kadi Liis Saar
III koht Teele Annus

Eesti noorte GP, Tartu Tähtvere Tenniseklubi, Tamme Tennisekeskus, 22.-23. märts 2008
P12
III koht Karl Kiur Saar

Eesti täiskasvanute karikavõistlused, Coral Tennis, 25.-29. märts 2008
Naised
I koht Margit Rüütel
II koht Julia Matojan
Mehed
I koht Sven Käsper
II koht Morten Ritslaid
III koht Ivar Troost
III koht Bruno Loit

Eesti noorte Sisemeistrivõistlused, Pärnu TK, Pärnu Tennisehall, 28.-30. märts 2008
P14
I koht Aleksei Bohan
II koht Aleksei Gorbatsh

Eesti noorte GP, Pärnu TK, Pärnu Tennisehall, 28.-30. märts 2008
T14
III koht Mia Nicole Eklund

Eesti täiskasvanute GP, Nõmme kevad, Nõmme Tenniseklubi, 16.-18. mai 2008
Mehed
I koht Jürgen Zopp
III koht Erik Aunapuu
Naised
I koht Kadi Liis Saar

Eesti noorte GP, Kalevi lahtised, Tallinna Kalevi Tennisekool, 30. mai -1. juuni 2008
P18
II koht Hendrik Raag
III koht Kristo Kull
T18
II koht Kadi Liis Saar

Eesti noorte GP, RBTK, Rocca al Mare Tennisekeskus, 5.-7. juuni 2008
P14
III koht Aleksei Bohan
III koht Karl Kiur Saar

Eesti noorte GP, Nõmme Open, Nõmme Tennisekeskus, 9.-11. juuni 2008

P16
I koht Armand Levandi
II koht Henrik Raag
III koht Taavi Annus
III koht Raido Roben

Eesti noorte GP, Nõmme Open, Nõmme Tennisekeskus, 9.-11. juuni 2008
T18
I koht Kadi Liis Saar

Eesti noorte GP, Nõmme Open, Nõmme Tennisekeskus, 10.-11. juuni 2008

P12
I koht Karl Kiur Saar

ETA16 Pajulahti Open, Nastola, Finland, 3.kat, 16.-20. juuni 2008

1/2 finaal Kadi Liis Saar

Eesti noorte GP, AOTK, Tondiraba Tennisekeskus, 19.-21. juuni 2008

P14

I koht Aleksei Bohan
II koht Aleksei Gorbatsh
III koht Karl Kiur Saar

Eesti täiskasvanute GP, Viljandi, Fellin TK, 19.-21. juuni 2008

Mehed
III koht Fredi Vöörman
Naised
III koht Kadi Liis Saar

ETA14 Babolat Cup, AOTK, Tallinn, 3.kat, 23.-27. juuni 2008

1/4 finaal Aleksei Bohan

Eesti noorte GP, Pärnu Kesklinna Tennisekool, 26.-28. juuni 2008

P12
I koht Karl Kiur Saar
III koht Christopher Robin Klettenberg

Eesti Meistrivõistlused täiskasvanutele, Tondi Tennisekeskus, Tallinn 30.juuni.-06. juuli 2008

Naised
I koht Margit Rüütel
II koht Anett Schutting
III koht Julia Matojan
Mehed
II koht Mait Künnap
III koht Jürgen Zopp

ITF18 Pajulahti Cup, Nastola, Finland, 5.kat, 07.-11. juuli 2008

1/4 finaal Kadi Liis Saar

Eesti noorte GP, MSL Jõud MV, Promenaad, Haapsalu, 10.-11. juuli 2008

P18
I koht Taavi Annus
II koht Kristo Kull
III koht Raido Roben

Eesti noorte GP, MSL Jõud MV, Promenaad, Haapsalu, 13.-15. juuli 2008

P14
I koht Aleksei Bohan
II koht Aleksei Gorbatsh
III koht Karl Kiur Saar

ITF18 Twiga Cup, AOTK, Tallinn, Estonia, 4.kat. 14.-19.juuli 2008

Boys
1/4 finaal Jakov Tširkin

Eesti noorte GP, Valge Daam, Promenaad, Haapsalu, 20.-22. juuli 2008

P12

I koht Karl Kiur Saar
T12
II koht Tatjana Vorobjova

ETA16 BATD Cup, Brussels, Belgium, 3.kat, 28.juuli-01.aug. 2008

1/2 finaal Kadi Liis Saar

ITF $10,000 Tampere , Finland, 28.juuli-03.aug. 2008

Naised
1/4 finaal Anett Schutting

ITF $10,000 Savitaipale , Finland , 04.-08.aug. 2008

Naised
1/4 finaal Julia Matojan

ETA16 Wilson Viljandi Open, Estonia, 3.kat, 04.-08.aug. 2008

Girls
Võitja Kadi Liis Saar
Boys
Finalist Armand Levandi

Eesti noorte Meistrivõistlused 2008, Tondi Tennisekeskus, Tallinn, 09.-17.aug.2008

Eesti meister:
P16 Armand Levandi
II koht:
P12 Karl Kiur Saar
P14 Aleksei Bohan
P16 Jaan Kononov
III koht:
T12 Birgit Burk
T12 Elisa Mai Koonik
P16 Erik Aunapuu
T18 Kadi Liis Saar

 ITF $10,000 Vierumäki, Finland, 18.-23. aug. 2008
Mehed

Võitja Jürgen Zopp

ITF18 Education Cup, Riga, Latvia, 5.kat, 25.-30. aug. 2008

1/4 finaal Kadi Liis Saar

ITF $10,000 
Uberlingen, Germany, 25.-30. aug. 2008
Mehed
1/2 finaal Jürgen Zopp

ETA14,16 Kaleva Open, Oulu , Finland
, 3.kat, 18.-12. sept.2008
B14
 võitja Aleksei Bohan
B16 võtja Taavi Annus

ITF $25,000 Helsingi, Finland, 30. sept.- 4.okt. 2008

Naised
Võitja Margit Rüütel

ITF18 Nokia Junior Cup, 
VierumäkiFinland, 4.kat, 22.-26. okt. 2008
1/4 finaal Anett Schutting

ITF18 TaTS Open, 
TampereFinland, 4.kat, 28. okt-1. nov. 2008
Finalist Anett Schutting

Eesti noorte GP, EKSM, Pirita TOP Tennisekeskus, 8.-9. nov. 2008

P14
III koht Karl Kiur Saar

Eesti noorte GP, Topspin, Narva Spordikeskus, 8.-9. nov. 2008

T14
III koht Tatjana Vorobjova
III koht Elisa Mai Koonik

Eesti noorte GP, Pärnu TK, Pärnu Tennisekeskus, 15.-16. nov. 2008

P12
I koht Christopher Robin Klettenberg
T12
I koht Birgit Burk
III koht Kimberly Valgemäe

Eesti noorte GP, EKSM, Pirita TOP Tennisekeskus, 15.-16. nov. 2008

T18
II koht Kadi Liis Saar

Eesti noorte GP, RBTK, Rocca al Mare Tennisekeskus, 15.-17. nov. 2008

P18
I koht Erik Aunapuu
II koht Jan Kononov
III koht Taavi Annus

Eesti noorte GP, RBTK, Rocca al Mare Tennisekeskus, 6.-7. dets. 2008

P14
III koht Karl Kiur Saar

Eesti noorte GP, Fellin TK, Viljandi Tennisekeskus, 6.-7. dets. 2008

T14
I koht Elin Põiklik
II koht Birgit Burk

Eesti noorte GP, Pärnu TK, Pärnu Tennisekeskus, 13.-15. dets. 2008

P18
I koht Armand Levandi
III koht Erik Aunapuu

Eesti noorte GP, EKSM, Pirita TOP Tennisekskus, 13.-15. dets. 2008
T12
I koht Birgit Burk
III koht Jana Kuzovkova
 

   
  

   



   





Liitu uudiskirjaga

* indicates required
 
Otsi
 
 
 
Rene Buschi Tennisekool, Haabersti 5, 13516, Telefon: 66 00 525, +372 52 69 231, E-mail: tc2000@tc2000.ee
Koduleht Elitec'st