2007

Eesti noorte GP, AOTK lahtised, Tondiraba Tennisekeskus, 1.kat, 02.-04. jaan. 2007
P12
III koht Karl Kiur Saar

Eesti noorte GP, AOTK lahtised, Tondiraba Tennisekeskus, A-kat, 05.-07. jaan. 2007

P16
I koht Erik Aunapuu
III koht Jakov Tširkin
 
Eesti täiskasvanute GP, Euronics Cup, Pärnu TK, 11.-14. jaan. 2007
Mehed
III koht Jürgen Zopp
Naised
II koht Julia Matojan
III koht Kadi Liis Saar

Eesti noorte GP, EKSM, Audentes Tennisekeskus,1-kat, 13.-14. jaan. 2007

T12

II koht Tatjana Vorobjova
 
Eesti noorte GP, RBTK, Rocca al Mare Tennisekeskus, 1-kat, 20.-21. jaan. 2007
P14

I koht Aleksei Gorbatš
II koht Aleksei Bohan
III koht Kaur Aare Saar

ETA 14, Evail Oil Cup,
Narva, Estonia, 3.kat, 20-28. jaan. 2007
1/2 finaal Taavi Annus

Eesti noorte GP, EKSM, Audentes Tennisekeskus, A-kat, 03.-04. veebr. 2007

T18
III koht Kadi Liis Saar
III koht Teele Annus
 
Eesti noorte GP, Sinnet TK, Kuressaare, A-kat, 03.-04.veebr. 2007
P12
III koht Karl Kiur Saar
 
Eesti Täiskasvanute Sisemeistrivõistlused Coral Club 7.-11. veebr. 2007
Mehed
I koht Jürgen Zopp
III koht Sven Käsper
Naised
I koht Anett Schutting
II koht Julia Matojan
 
Eesti noorte GP, EKSM, Audentes Tennisekeskus, 1-kat, 03.-04. märts. 2007
T18
I koht Kadi Liis Saar
 
Eesti noorte GP, Pärnu TK, A-kat, 03.-04. märts 2007
T12
III koht Tatjana Vorobjova
P12
III koht Karl Kiur Saar

ETA16 Nike Open,
Tallinn, Estonia, 3. kat, 19.-25. märts 2007
1/4 finaal Jakov Tširkin
1/4 finaal Kadi Liis Saar

Eesti noorte Sisemeistrivõistlused RBTK, Coral Club, 30. märts- 2. aprill 2007

P16
I koht Jakov Tširkin
III koht Erik Aunapuu
T18
III koht Kadi Liis Saar

Noorteturniir, RBTK, Coral Club, 14.-15. aprill 2007

P10
II koht Christopher Robin Klettenberg
T10
II koht Birgit Burk

Eesti noorte GP, Kalevi lahtised, Tallinna Kalevi Tennisekool, 1.kat, 26.-28. mai 2007
P12

I koht Karl Kiur Saar
T12
III koht Tatjana Vorobjova

ETA16 Oslo Open, Norway, 3.kat, 4.-8. juuni 2007

1/2 finaal Erik Aunapuu
1/4 Kadi Liis Saar

Eesti noorte GP, AOTK lahtised, Tondiraba Tennisekeskus, 1.kat, 06.-08. juuni 2007

T12
I koht Tatjana Vorobjova
P12
II koht Karl Kiur Saar
III koht Konstantin Merkulov

Eesti noorte GP, Nõmme Open, Nõmme Tennisekeskus, A-kat, 08.-10. juuni 2007

P12
II koht Karl Kiur Saar
III koht Konstantin Merkulov
T12
III koht Tatjana Vorobjova

Eesti noorte GP, Nõmme Open, Nõmme Tennisekeskus, 1.kat, 14.-15. juuni 2007

P16
I koht Erik Aunapuu

Eesti noorte GP, Nõmme Open, Nõmme Tennisekeskus, 1.kat, 15.-16. juuni 2007

P18
III koht Erik Aunapuu

Eesti noorte GP, Nõmme Open, Nõmme Tennisekeskus, 1.kat, 15.-16. juuni 2007

T18
I koht Kadi Liis Saar

Eesti noorte GP, AOTK lahtised, Tondiraba Tennisekeskus, 1.kat, 16.-17. juuni 2007

P12
II koht Aleksei Bohan
III koht Kaur Aare Saar

Eesti noorte GP, TK Topspin, Kohtla-Järve Tennisekeskus, 1.kat, 16.-17. juuni 2007

P12
II koht Karl Kiur Saar

Eesti noorte GP, Pärnu Kesklinna Tennisekool, A-kat, 18.-20. juuni 2007

T12
III koht Tatjana Vorobjova

ETA16 Pajulahti Open, Nastola, Finland, 3.kat, 18.-22. juuni 2007

1/2 finaal Kadi Liis Saar
1/2 finaal Erik Aunapuu

Eesti noorte GP, Fellin TK, Viljandi, A-kat, 25.-26. juuni 2007

T18
I koht Kadi Liis Saar

Noorteturniir, Fellin TK, Viljandi, 24.-26. juuni 2007

P10
I koht Christopher Robin Klettenberg

Eesti noorte GP, Fellin TK, Viljandi, 1.kat, 28.-30. juuni 2007

P14

III koht Aleksei Gorbatš
III koht Aleksei Bohan

Eesti noorte GP, MSL “Jõud” noorte MV, Haapsalu, 1.kat, 05.-06. juuli 2007

P12
I koht Karl Kiur Saar
II koht Konstantin Merkulov

Eesti Meistrivõistlused täiskasvanutele, Kadrioru Tennisekeskus, Tallinn 02.-08. juuli 2007

Naised
III koht Julia Matojan
Mehed
II koht Jürgen Zopp
III koht Sven Käsper

Eesti noorte GP, Pärnu Tennisekool, Pärnu Tennisehall, 1.kat, 09.-10. juuli 2007

P12
II koht Karl Kiur Saar
III koht Konstantin Merkulov

Eesti noorte GP, MSL “Jõud” noorte MV, Haapsalu, 1.kat, 09.-10. juuli 2007

P14
III koht Kaur Aare Saar

Eesti noorte GP, Coral Club, Rocca al Mare Tennisekeskus, A-kat, 09.-11. juuli 2007

T18
I koht Kadi Liis Saar
II koht Teele Annus
P18
I koht Erik Aunapuu
III koht Harry Käsk

Eesti noorte GP, AOTK lahtised, Tondiraba Tennisekeskus, 1.kat, 11.-12. juuli 2007

T18
I koht Kadi Liis Saar

Eesti noorte GP, MSL “Jõud” noorte MV, Haapsalu, 1.kat, 13.-14. juuli 2007

P18
III koht Harry Käsk

ITF18 Twiga Cup, AOTK, Tallinn, Estonia, 4.kat. 14.-20.juuli 2007

Girls
1/4 finaal Anett Schutting

Eesti noorte GP, TK Sinnet, Kuressaare, 1.kat, 19.-20. juuli 2007

T18
III koht Teele Annus

Eesti noorte GP, “Valge Daam”, Haapsalu, 1.kat, 22.-23. juuli 2007

P12
III koht Karl Kiur Saar
IV koht Konstantin Merkulov

Eesti noorte GP, “Valge Daam”, Haapsalu, 1.kat, 24.-25. juuli 2007

T18
I koht Teele Annus

Eesti noorte GP, “Valge Daam”, Haapsalu, 1.kat, 30. juuli-01. aug. 2007

P14
II koht Taavi Annus

Eesti noorte GP, “Valge Daam”, Haapsalu, 1.kat, 01.-02. aug. 2007

P18
II koht Jakov Tširkin

Eesti noorte GP, Pärnu Tennisekool, 1.kat, 01.-02. aug. 2007

T18
III koht Teele Annus

Eesti noorte GP, Pärnu Tennisekool, A-kat, 06.-07. aug. 2007

P16
I koht Erik Aunapuu

Eesti noorte GP, EKSM, Kadrioru Tennisekeskus, 1.kat, 10.-11. aug. 2007

T18
I koht Kadi Liis Saar

ITF18 
Vila Do Conde Junior Tennis Cup , Portugal, 3.kat. 14.-19. august 2007
Girls
1/2 finaal Anett Schutting

Eesti noorte Meistrivõistlused 2007, Kadrioru Tennisekeskus, Tallinn, 18.-26. aug.2007

Eesti meistrid:
P16 Erik Aunapuu
T16 Kadi Liis Saar
T18 Anett Schutting
II koht:
T18 Kadi Liis Saar
III koht:
T10 Birgit Burk
P12 Karl Kiur Saar
T12 Tatjana Vorobjova

ITF18 
Siauliai ITF Junior Tournament , Siauliai, Leedu, 5.kat, 10.-14. sept 2007
Girls
Võitja Anett Schutting

Tallinna noorte Meistrivõistlused, Kalevi Tennisekeskus, 15.-16. sept. 2007
P18

II koht Jakov Tširkin
T18
I koht Kadi Liis Saar

ETA16 Volvo Open, Helsingi , Finland , 3.kat, 17.-22.sept. 2007
1/2 finaal Erik Aunapuu

ITF18 Nokia Junior Cup, 
VierumäkiFinland, 4.kat, 24.-27.okt. 2007
1/2 finaal Anett Schutting

ITF18 TaTS Open, 
TampereFinland, 4.kat, 30.okt-03.nov. 2007
1/4 finaal Anett Schutting

Eesti noorte GP, Fellin, Viljandi 17.-18. nov. 2007

P12
II koht Karl Kiur Saar

Eesti noorte GP, AOTK, Tallinn 17.-19. nov. 2007

P14
II koht Aleksei Bohan
III koht Aleksei Gorbatš

Eesti noorte GP, Pärnu Tennisekool 17.-18. nov. 2007

P16
III koht Taavi Annus

Eesti noorte GP, Fellin, Viljandi 1.-2. dets. 2007

T12
II Tatjana Vorobjova

Eesti noorte GP, Fellin, Viljandi 8.-9. dets. 2007

P14
II koht Aleksei Gorbatš
III koht Aleksei Bohan

Eesti noorte GP, AOTK lahtised, Tondiraba Tennisekeskus 15.-17. dets. 2007

P12
III koht Karl Kiur Saar

   
  

   



   





Liitu uudiskirjaga

* indicates required
 
Otsi
 
 
 
Rene Buschi Tennisekool, Haabersti 5, 13516, Telefon: 66 00 525, +372 52 69 231, E-mail: tc2000@tc2000.ee
Koduleht Elitec'st