2006

E-kompleks AOTK, Tondiraba Tennisekeskus, 2.-3. jaan. 2006
P10

I koht Karl Kiur Saar

Noorteturniir AOTK, Tondiraba Tennisekeskus, 4.-5.jaan. 2006
P10
I koht Karl Kiur Saar

Eesti noorte GP AOTK lahtised, Tondiraba Tennisekeskus 1.kat, 7.-8. jaan. 2006
P14

I koht Erik Aunapuu
III koht Taavi Annus

Eesti noorte Sisemeistrivõistlused AOTK, Tondiraba Tennisekeskus 15.-17. jaan. 2006
P16

III koht Jakov Tširkin

Eesti noorte Sisemeistrivõistlused AOTK, Tondiraba Tennisekeskus 21.-23. jaan. 2006
P18

I koht Sven Käsper

AUSTRALIAN OPEN, JUNIORS, Melbourne, Australia, 23.-29. jaan 2006
2. ring Jürgen Zopp

Eesti noorte Sisemeistrivõistlused RBTK, Coral Club 04.-06. jaan. 2006
T18

II koht Carolin Saan
III koht Anett Schutting

Eesti noorte Sisemeistrivõistlused AOTK, Tondiraba Tennisekeskus 04.-06. jaan. 2006
P12

II koht Karl Kiur Saar
III koht Aleksei Gorbatš

Eesti noorte GP RBTK, Coral Club, 1.kat, 04.-06. veebr. 2006.
P14

I koht Daniil Proskura
III koht Erik Aunapuu
III koht Taavi Annus

Eesti noorte GP AOTK lahtised, Tondiraba Tennisekeskus 1.kat, 11.-12. veebr. 2006
T14

I koht Kadi Liis Saar

Eesti Täiskasvanute Sisemeistrivõistlused Coral Club, 15.-19. veebr. 2006
Mehed

I koht Jürgen Zopp
III koht Sven Käsper
Naised
I koht Anett Schutting
III koht Carolin Saan

Eesti noorte GP Viljandi TK Fellin Tennisekool, 1.kat, 18.-19. veebr. 2006
P12

III koht Karl Kiur Saar

Eesti noorte GP EKSM, Audentes, FALCK Tennisekeskus, 1.kat, 18.-19. veebr. 2006
T14

I koht Kadi Liis Saar

Eesti noorte GP Pärnu Tennisekool, A kat, 25.-26. veebr. 2006
P16

III koht Jakov Tširkin

Eesti noorte Sisemeistrivõistlused, Pärnu Tennisekool, 04.-05. märts 2006
T14

I koht Kadi Liis Saar

Noorteturniir Viljandi TK Fellin, 04.-05. märts 2006
P10

I koht Karl Kiur Saar

Eesti noorte Sisemeistrivõistlused, Pärnu Tennisekool, 04.-05. märts 2006
P14

III koht Erik Aunapuu

ITF 18 Vasteras International 2006, Vasteras Tennisklubb, Sweden, 4. kat. 7.-12. jaan. 2006
Girls

1/4 finaal Carolin Saan

ITF18 IPP Junior Open 2006, Finland Tennis Club, Finland, 4. kat. 20.-24. veebr. 2006
Girls

1/4 finaal Anett Schutting

ITF18 Siauliai Mayor's Cup 2006, Siauliai Tennis School, Lithuania, 4.kat 1.-5. märts 2006
Boys

1/2 finaal Sven Käsper

Ida-Euroopa Meistrivõistlused I, TC2000, Coral Club, 10.-19. märts 2006
B14

IV koht Daniil Proskura

E-kompleks AOTK, Tondiraba Tennisekeskus, 19.-20. märts. 2006
P10

I koht Karl Kiur Saar 
I koht kõikidel aladel: tennis, minitennis, hüpits, pallivise ja joonejooks

Eesti noorte GP AOTK, Tondiraba Tennisekeskus A-kat, 20.-22. veebr. 2006
T18

I koht Kadi Liis Saar

ETA14 Nike Open, TC2000, Coral Club, Tallinn, 3.kat 22.-26. märts 2006
1/4 finaal Daniil Proskura

Eesti noorte GP AOTK, Tondiraba Tennisekeskus A-kat, 22.-24. veebr. 2006
T14

I koht Kadi Liis Saar

Rahvusvaheline noorteturniir Capitals Cup, Real Tennis, Tondiraba Tennisekeskus 24.-27.märts 2006
B10

I koht Karl Kiur Saar

ITF18 4th SFAX, Tennis Club de Sfax, Sfax, Tunisia, 3. kat. 21.-25.märts. 2006
Girls

1/4 finaal Anja Maskaljun

ITF18 French Riviera International Junior Open. 2kat, 10.-15.apr.2006
Boys

1/2 finaal Jürgen Zopp

ITF18 Istres International Junior Tournament, France, 2kat, 17.-13. apr.2006
Boys

1/4 finaal Jürgen Zopp

Noorteturniir Lootus, AOTK, 29.-30. apr. 2006
P10 

I koht Karl Kiur Saar
T10
III koht Tatjana Vorobjova

Eesti noorte GP EKSM, TK Fortuna, Narva Spordikeskus, A-kat, 29.-30. aprill 2006
P12

II koht Aleksei Gorbatš
III koht Kaur Aare Saar

ITF18 14th International Junior Tournament Citta' Di Prato, Italy, 2kat, 9.-14. mai 20
Boys
Finalist Jürgen Zopp

ETA16 AUSTRIAN AIRLINES Yerevan Cup, Armenia, 3.kat, 15-20. mai 2006
1/2 finaal Daniil Proskura

ETA14 AUSTRIAN AIRLINES CUP, Tbilisi, Georgia, 3.kat, 22-28. mai 2006
1/4 finaal Daniil Proskura

ETA16 AUSTRIAN AIRLINES CUP, Tbilisi, Georgia, 3.kat, 22-28. mai 2006
1/2 finaal Jakov Tširkin

Eesti noorte GP Kalevi lahtised Meistrivõistlused, A-kat, 27.-28. mai 2006
T14

I koht Kadi Liis Saar

Eesti noorte GP Kalevi lahtised Meistrivõistlused, 1.kat, 27.-28. mai 2006
P14

II koht Taavi Annus

Eesti noorte GP Kalevi lahtised Meistrivõistlused, A-kat, 30.mai-01. juuni 2006
T12

III koht Tatjana Vorobjova

Eesti noorte GP Kalevi lahtised Meistrivõistlused, 1.kat, 30.mai-01. juuni 2006
P12

II koht Aleksei Gorbatš
III koht Karl Kiur Saar

ITF18 Estonian Junior Open, Tallinn, Nõmme 30.mai-3.juuni 2006
Boys

Winner Jürgen Zopp
Finalist Sven Käsper

Eesti noorte GP Kalevi lahtised Meistrivõistlused, 1.kat, 03.-05. juuni 2006
T18

II koht Kadi Liis Saar

Eesti noorte GP Kalevi lahtised Meistrivõistlused, 1.kat, 03.-05. juuni 2006
P16

III koht Erik Aunapuu

Eesti noorte GP, AOTK lahtised, Tondiraba Tennisekeskus, 1.kat,07.-09. juuni 2006
P12
I koht Aleksei Gorbatš
II koht Karl Kiur Saar

Eesti noorte GP Holteri TK, Pärnu, 1.kat, 12.-14. juuni 2006
T14

I koht Kadi Liis Saar

ETA14 Vilnius Mayor's cup, Lithuania 3.kat, 12.-17.juuni 2006
1/4 finaal Erik Aunapuu

Eesti noorte GP, AOTK lahtised, Tondiraba Tennisekeskus, A-kat, 15.-16 juuni 2006
T18

II koht Kadi Liis Saar
III koht Teele Annus

Noorteturniir, EKSM, Kadrioru Tennisekeskus, 16.-17. juuni 2006
P10

I koht Karl Kiur Saar

Noorteturniir, EKSM, Kadrioru Tennisekeskus, 16.-17. juuni 2006
T10

II koht Tatjana Vorobjova

Eesti noorte GP, AOTK lahtised, Tondiraba Tennisekeskus, 1.kat, 17.-18 juuni 2006
P14

I koht Daniil Proskura

Eesti noorte GP, AOTK lahtised, Tondiraba Tennisekeskus, 1.kat, 17.-18 juuni 2006
T14

I koht Kadi Liis Saar

ITF18 14th International Junior Tournament Offenbach/Main, Germany , 1. kat, 12.-17. juuni 2006
Finalist Jürgen Zopp

ETA16 The Baltic Wind, St. Petersburg
Russia, 18-23. juuni 2006
1/4 finaal Jakov Tširkin

Eesti noorte GP, AOTK lahtised, Tondiraba Tennisekeskus, 1.kat, 19.-21.juuni 2006

P16
III koht Erik Aunapuu

Noorteturniir, AOTK lahtised, Tondiraba Tennisekeskus, 20.-22.juuni 2006

P10
I koht Karl Kiur Saar

ITF18 Copenhagen Junior Open, Kjobenhavns Boldklub, Copenhagen, Denmark, 4.kat, 20.-24. juuni 2006

1/4 finaal Anett Schutting

Eesti noorte GP, Fellin TK, Viljandi, 1. kat, 25.-26. juuni 2006

T18
I koht Kadi Liis Saar

Eesti noorte GP, Fellin TK, Viljandi, 25.-26. juuni 2006

P12
I koht Karl Kiur Saar
III koht Kaur Aare Saar
III koht Konstantin Merkulov

Rahvusvaheline noorteturniir "Tallinn Open", Estonia, 23.-30. juuni 2006

P12
II koht Kaur Aare Saar
P10
IV koht Karl Kiur Saar

ETA14 Babolat Cup, Tallinn, 3.kat, 28.juuni-02.juuli 2006

1/4 finaal Kadi Liis Saar

ITF18 Prokom Cup 2006, Klub Tenisowy ARKA, Gdynia, Poland, 4.kat, 21.-25. juuni 2006

1/2 finaal Anna Maskaljun

ITF18 Danish Junior Cup 2006, Aarhus 1900 Tennis, Denmark, 5.kat, 26. juuni-01. juuli 2006

1/2 finaal Anett Schutting

ETA 14 Riga Open, Latvia, 2.kat, 3.-7. juuli 2006

1/2 fnaal Daniil Proskura
1/4 finaal Erik Aunapuu

ITF18 Vilnius Open, Teniso Pasaulis, Lithuania, 5.kat, 5.-9. juuli 2006

Finaal Anna Maskaljun
1/2 finaal Anett Schutting

ITF18 Ranka Junior Open, Finland Tennis Club, Finland, 5.kat, 10-14. juuli 2006

Võitja Anett Schutting

Eesti noorte GP, EMSL „Jõud“ Meistrivõistlused, Haapsalu, 5.-6.juuli 2006

P16
III koht Harry Käsk

Eesti noorte GP, EMSL „Jõud“ Meistrivõistlused, Haapsalu, 10.-11.juuli 2006

P12
I koht Aleksei Gorbatš
II koht Aleksei Bohan
III koht Karl Kiur Saar
IV koht Konstantin Merkulov

ETA14 International Tournament Liepaja, Latvia, 2.kat, 10.-14.juuli 2006

1/4 finaal Erik Aunapuu

Eesti noorte GP, EKSM, Kadrioru Tennisekeskus, 1.kat, 14.-15. juuli 2006

T14
I koht Kadi Liis Saar

ITF18 Twiga Cup, AOTK, Tallinn, Estonia, 4.kat. 17.-21.juuli 2006
Girls

1/2 finaal Anja Maskaljun
1/4 finaal Anett Schutting
1/4 finaal Carolin Saan
Boys
1/4 finaal Jakov Tširkin

Noorteturniir, Valge Daam, Haapsalu, 21.-22.juuli 2006

P10
I koht Karl Kiur Saar

Eesti noorte GP, Valge Daam, Haapsalu, 23.-25.juuli 2006

P12
I koht Aleksei Gorbatš
II koht Karl Kiur Saar
III koht Aleksei Bohan

Eesti noorte GP, Valge Daam, Haapsalu, 27.-29.juuli 2006

P14
I koht Erik Aunapuu
II koht Taavi Annus

Eesti noorte GP, Valge Daam, Haapsalu, 23.-25.juuli 2006

P16
II koht Jakov Tširkin
III koht Erik Aunapuu

Eesti noorte GP, Valge Daam, Haapsalu, 25.-27. juuli 2006

P18
I koht Jakov Tširkin
III koht Erik Aunapuu

Eesti noorte GP, Valge Daam, Haapsalu, 27.-29. juuli 2006

T14
I koht Kadi Liis Saar

Eesti noorte GP, Valge Daam, Haapsalu, 25.-27. juuli 2006

T18
III koht Teele Annus

Eesti Meistrivõistlused täiskasvanutele, Kalevi TK, Tallinn 30. juuli-3.aug. 2006

Naised
II koht Anett Scutting
III koht Julia Zubkova
Mehed
I koht JÜRGEN ZOPP - Eesti Meister
III koht Ivar Troost

Eesti noorte GP Pärnu TK, A-kat, 7.-8. aug 2006

T18
II koht Kadi Liis Saar

Eesti noorte Meistrivõistlused, Kalevi TK, Tallinn, 12.-20.aug. 2006

EESTI MEISTRID
P10 KARL KIUR SAAR
T14 KADI LIIS SAAR
T16 KADI LIIS SAAR
P16 JAKOV TŠIRKIN
P18 JAKOV TŠIRKIN

T12
III koht Tatjana Vorobjova
P12
II koht Aleksei Gorbatš
III koht Aleksei Bohan
P14
III koht Erik Aunapuu
T16
III koht Anastassia Selivanova
P16
III koht Erik Aunapuu
T18
II koht Anett Schutting
III koht Carolin Saan
III koht Kadi Liis Saar

ITF18 Mera Cup, WKT Mera, Warsaw, Poland, 4.kat. 16.-20.aug. 2006
Girls

1/4 finaal Anja Maskaljun

US OPEN, Junior Tennis Championships, NY, USA, 28.aug-10.sept 2006

Jürgen Zopp 2.ring

Noorteturniir „Lootus“, AOTK, Tondiraba Tennisekeskus, 09.-10. sept.2006

I koht Karl Kiur Saar

Eesti tenniseklubide 2006. a. võistkondlike karikavõistluste Eesti liiga
 meeskondlik ja naiskondlik II koht

ETA16 Kaleva Open, Oulu, Finland, 3.kat, 11.-16. sept.2006
Finalist Jakov Tširkin
1/4 finaal Erik Aunapuu

ETA16 Volvo Open, Helsinki, 3.kat, 18.-22. sept. 2006
1/4 finaal Jakov Tširkin

ITF18 TATS Open, Tampere, Finland, 4.kat, 31. okt-4. nov.2006
1/4 finaal Anett Schutting

Eesti noorte GP, AOTK lahtised, Tondiraba Tennisekeskus, 1.kat, 04.-05. nov. 2006
P12
II koht Karl Kiur Saar
III koht Konstantin Merkulov

Eesti noorte GP, AOTK lahtised, Tondiraba Tennisekeskus, 1.kat, 04.-05. nov. 2006

P16
I koht Erik Aunapuu

Eesti noorte GP, RBTK, Rocca al Mare Tennisekeskus, A-kat, 18.-20. nov. 2006

P12
II koht Karl Kiur Saar

Eesti noorte GP, Sinnet TK, Kuressaare, 1.kat, 25.-26. nov. 2006

P14
III koht Aleksei Gorbatš

Eesti noorte GP, Coral SK, Rocca al Mare Tennisekeskus, A-kat, 25.-26. nov. 2006

P16
I koht Jakov Tširkin
II koht Erik Aunapuu

Eesti noorte GP, Fortuna TK, Narva, A-kat, 25.-26. nov. 2006

T12
II koht Tatjana Vorobjova

Eesti noorte GP, Pärnu TK, A-kat, 02.-03. dets. 2006

P14
I koht Taavi Annus
III koht Aleksei Gorbatš

ITF Womens Circuit, Cairo 5, Egypt, 10 000$, 28. nov-3. dets 2006

1/4 finaal Julia Matojan

ETA16 Goteborg Open, Sweden, 3.kat, 5.-9.dets. 2006

1/2 finaal Anett Schutting

Eesti noorte GP, Pärnu TK, A-kat, 09.-10. dets. 2006

P16
I koht Erik Aunapuu

Eesti noorte GP, Fellin, Viljandi, 1.kat, 16.-17. dets. 2006

P12
III koht Karl Kiur Saar

Eesti noorte GP,TK Promenaad,Haapsalu,A-kat, 15.-16. dets. 2006

P18
III koht Jakov Tširkin
III koht Erik Aunapuu

Eesti noorte GP, AOTK lahtised, Tondiraba Tennisekeskus, 1.kat, 16.-17. dets. 2006

T12
II koht Tatjana Vorobjova

Eesti noorte GP, AOTK lahtised, Tondiraba Tennisekeskus, 1.kat, 26.-27. dets. 2006

P14
I koht Taavi Annus

   
  

   



   





Liitu uudiskirjaga

* indicates required
 
Otsi
 
 
 
Rene Buschi Tennisekool, Haabersti 5, 13516, Telefon: 66 00 525, +372 52 69 231, E-mail: tc2000@tc2000.ee
Koduleht Elitec'st