2005

Eesti noorte GP, Tondiraba Tennisekeskus, AOTK, 27.-29. dets. 2004
P18
I koht Jürgen Zopp 
II koht Sven Käsper 
III koht Fredi Vöörman 
III koht Morten Ritslaid

Eesti noorte GP, Tondiraba Tennisekeskus, AOTK, 6.-8. jaan. 2005
T18

I koht Anja Maskaljun
II koht Carolin Saan
III koht Anett Schutting

Noorteturniir, Tondiraba TK, 2.-3. jaan.2005
P10

I koht Karl Kiur Saar

E-kompleksturniir, Tondiraba Tennisekeskus, AOTK, 4.-5. jaan.2005
Tennis I koht Karl Kiur Saar
Kokku II koht Karl Kiur Saar

Eesti noorte sisemeistrivõistlused, Rocca Al Mare Tennisekeskus, RBTK, 8.-10. jaan. 2005
T14

I koht Anett Scutting 
III koht Mariliis Pilve

Eesti noorte sisemeistrivõistlused, Rocca Al Mare Tennisekeskus, RBTK,15.-17. jaan. 2005
P12

I koht Taavi Annus

Eesti noorte GP, Rocca Al Mare Tennisekeskus, RBTK, 8.-10. jaan. 2005
P14

I koht Jakov Tširkin
III koht Marek Marksoo
III koht Armand Levandi

Eesti noorte sisemeistrivõistlused, Tondiraba Tennisekeskus, AOTK, 22.-24. jaan.2005
P18

I koht Sven Käsper
II koht Jürgen Zopp
III koht Fredi Vöörman

Eesti noorte GP, Pärnu Tennisekool, 
22.-23.jaan. 2005
T14

II koht Kadi Liis Saar 

Eesti noorte GP, Pärnu Tennisekool, 28.-29. jaan. 2005
T18

I koht Anett Schutting 
II koht Carolin Saan
III koht Anja Maskaljun

Eesti noorte GP, Tondiraba Tennisekeskus, AOTK, 22.-24. jaan. 2005
P14

II koht Jan Kononov
III koht Armand Levandi
III koht Taavi Annus

E-kompleksturniir, Top Tennisehall, Evald Kree Spordimaailm, 29.-30. jaan. 2005

Tennis I koht Karl Kiur Saar
Kokku III koht Karl Kiur Saar

Eesti noorte GP, Viljandi Tennisekeskus, TK Fellin, 05.-06. veebr. 2005
T14

I koht Mariliis Pilve
II koht Kadi Liis Saar

Eesti noorte GP, Tondiraba Tennisekeskus, AOTK, 12.-13.veebr. 2005
P14

II koht Heimar Kalpus 

Eesti noorte GP, Tondiraba Tennisekeskus, AOTK, 19.-21. veebr. 2005

P12
I koht Taavi Annus

Eesti noorte sisemeistrivõistlused, Tondiraba Tennisekeskus, AOTK, 19.-21. veebr.2005
P14

II koht Marek Marksoo
III koht Armand Levandi

Eesti noorte GP, Rocca Al Mare Tennisekeskus, RBTK, 25.-27. veebr. 2005
P16

I koht Morten Ritslaid

Eesti noorte sisemeistrivõistlused, Rocca al Mare Tennisekeskus, RBTK, 25.-27. veebr.2005
T18

I koht Anja Maskaljun
II koht Carolin Saan
III koht Anett Schutting

Eesti sisemeistrivõistlused naistele, Tondiraba Tennisekeskus, AOTK, 13.-15. märts 2005

II koht Carolin Saan
III koht Anja Maskaljun

E-kompleksturniir, Tondiraba Tennisekeskus, AOTK, 19.-20. märts 2005

Tennis I koht Karl Kiur Saar
II koht Auris Mikk
Minitennis I koht Karl Kiur Saar
Kokku II koht Karl Kiur Saar

Eesti noorte GP, Tondiraba Tennisekeskus, AOTK, 23.-24. märts 2005
P12

I koht Taavi Annus

ETA G14 Nike Open, Tallinn, 25.-29. märts 2005

I koht Anett Schutting

Eesti noorte GP, Tondiraba Tennisekeskus, AOTK, 25.-27 .märts 2005
T14

I koht Kadi Liis Saar 
III koht Teele Annus 
P14
I koht Jan Kononov
II koht Heimar Kalpus

Noorteturniir "Lootus" kevad 2005, Tondiraba TK, 2.-3. aprill 2005
P10

I koht Karl Kiur Saar

Noorteturniir Ardi Cup, I etapp, Tallinna Kalevi Tennisekool, 22. mai 2005
P10
II koht Karl Kiur Saar


Eesti noorte GP, Kalevi TK, 28.-30. mai 2005
P14
I koht Jakov Tširkin
III koht Marek Marksoo 
III koht Jaan Kononov
T14
 I koht Kadi Liis Saar 
III koht Mariliis Pilve 
III koht Teele Annus 

Eesti noorte GP, Kalevi TK, 31. mai-2. juuni 2005
P12 
I koht Taavi Annus

Eesti noorte GP, Kalevi TK, 4.-5. juuni 2005
T18
II koht Anett Schutting

Eesti noorte GP, Tondiraba Tennisekeskus, AOTK, 7.-8. juuni 2005
P16
III koht Harry Käsk

Eesti noorte GP, Tondiraba Tennisekeskus, AOTK, 8.-9. juuni 2005
T18

II koht Nastja Selivanova 

Eesti noorte GP, Tondiraba Tennisekeskus, AOTK, 10.-12. juuni 2005
P14 
I koht Marek Marksoo 
III koht Armand Levandi III koht Jaan Kononov
T14
I koht Mariliis Pilve
III koht Kadi Liis Saar

Noorteturniir Ardi Cup, II etapp, Tallinna Kalevi Tennisekool, 12. juuni 2005
P10
I koht Karl Kiur Saar 
III koht Auris Mikk
T10
III koht Tanja Vorobjova


Eesti noorte GP, Pärnu Tennisekool, 13.-14. juuni 2005
P14

I koht Heimar Kalpus 
T14
I koht Kadi Liis Saar
III koht Teele Annus

Eesti noorte GP, Nõmme Open, 15.-16. juuni 2005
P12
III koht Kaur Aare Saar 
III koht Mihkel Jõgi
P16
III koht Jaan Kononov

Noorteturniir, Kadrioru Tennisekeskus, EKSM, 17.-18. juuni 2005
P10

II koht Karl Kiur Saar

Eesti noorte GP, Rocca Al Mare Tennisekeskus, RBTK, 
18.-19. juuni 2005
P14
I koht Marek Marksoo 
II koht Jakov Tširkin
III koht Armand Levandi
T18
III koht Anett Schutting

Eesti noorte GP, Rocca Al Mare Tennisekeskus, RBTK, 26.-27. juuni 2005
P16
III koht Heimar Kalpus 
T14
I koht Kadi Liis Saar
III koht Teele Annus

Eesti noorte GP, Viljandi Tennisekeskus, TK Fellin, 26.-27. juuni. 2005
P12
I koht Taavi Annus

Eesti noorte GP, Viljandi Tennisekeskus, TK Fellin, 28.-30. juuni. 2005
P16
I koht Morten Ritslaid

ETA14 Vilnius Mayor's Cup, 22.-26. juuni 2005
B14
III koht Jakov Tširkin
G14
I koht Anett Schutting

Eesti noorte GP, Viljandi Tennisekeskus, TK Fellin, 1.-2. juuli. 2005
P14
III koht Heimar Kalpus
T14
I koht Kadi Liis Saar

Eesti noorte GP, Haapsalu "Jõud" lahtised meistrivõistlused, 2.-3. juuli. 2005
P12
II koht Karl Kiur Saar 
III koht Aleksei Bohan 
IV koht Kaur Aare Saar

Eesti noorte GP, Haapsalu "Jõud" lahtised meistrivõistlused, 6.-7. juuli. 2005
P16

III koht Martin Piirma
III koht Harry Käsk

Noorteturniir, Pärnu Tennisekool, 4.-5. juuli 2005
P10
I koht Karl Kiur Saar

Eesti noorte GP, Haapsalu "Jõud" lahtised meistrivõistlused, 8.-9. juuli. 2005
P14

II koht Heimar Kalpus 
III koht Armand Levandi
T14
I koht Kadi Liis Saar
II koht Teele Annus

Eesti noorte GP, Kadrioru Tennisekeskus, EKSM 15.-16. juuli 2005
P12

I koht Taavi Annus

Noorteturniir Ardi Cup, III etapp, Tallinna Kalevi Tennisekool, 17. juuli 2005
P10

I koht Karl Kiur Saar
II koht Auris Mikk


ITF18 Ranka Open, Helsingi, Finland, 5.kat. 11.-15. juuli 2005
1/4 finaal Fredi Vöörman


ITF18 AOTK Cup, Tallinn, Estonia, 4.kat. 19.-23. juuli 2005
1/2 finaal Sven Käsper
Finalist Fredi Vöörman


Eesti noorte GP, Haapsalu "Valge Daam", 22.-23. juuli. 2005 
P10

I koht Karl Kiur Saar
24.-26. juuli. 2005
P12
IV koht Aleksei Gorbatš

Eesti noorte GP, Haapsalu "Valge Daam", 23.-24. juuli. 2005
T18

II koht Nastja Selivanova
III koht Kadi Liis Saar

Eesti noorte GP, Haapsalu "Valge Daam",
26.-27. juuli. 2005
P16

I koht Armand Levandi 
II koht Jakov Tširkin 
III koht Maksim Sokirjanski

Eesti noorte GP, Haapsalu "Valge Daam", 28.-29. juuli. 2005
P14 
I koht Jakov Tširkin 
II koht Jan Kononov
III koht Armand Levandi
T14
I koht Kadi Liis Saar

Eesti noorte GP, Pärnu Tennisekool, 1.-3. aug 2005
P18

I koht Jürgen Zopp 
III koht Tõnis Irdoja
T18
II koht Carolin Saan

Noorteturniir Ardi Cup, IV etapp,Tallinna Kalevi Tennisekool,  21. aug 2005
P10

II koht Auris Mikk 
IV koht Karl Kiur Saar
T10
III koht Tanja Vorobjova

Noorteturniir Ardi Cup, V etapp, 28. aug. 2005
P10

II koht Karl Kiur Saar 
IV koht Auris Mikk

Rahvusvahelise noorteturniir Ardi Cup sarja

P10 üldvõitja Karl Kiur Saar


ITF18 "Riga 800", Latvia, 5.kat,
29.aug-2.sept.2005
1/4 finalist Sven Käsper


Noorteturniir Lootus sügis2005 
3.-4. sept 2005
P10

II koht Karl Kiur Saar
T10
II koht Tanja Vorobjova

Eesti tenniseklubide 2005. a. võistkondlike karikavõistluste Eesti liiga naiskondlik I koht

Eesti noorte Meistrivõistlused, Tallinn, Kadrioru Tennisekeskus, 
12.-20. aug 2005
P10

III koht Karl Kiur Saar
P12
II koht Taavi Annus
P14 
I koht Jakov Tširkin 
II koht Daniil Proskura 
III koht Marek Marksoo 
III koht Heimar Kalpus
T14
I koht Mariliis Pilve
II koht Kadi Liis Saar
III koht Teele Annus
P16 
I koht Morten Ritslaid 
T16
I koht Nastja Selivanova
III koht Kadi Liis Saar
P18
I koht Jürgen Zopp 
III koht Tõnis Irdoja
T18
I koht Anett Schutting
II koht Carolin Saan


Eesti täiskasvanute Meistrivõistlused, Haapsalu -Tallinn Kadriorg, 23.-28.aug. 2005
Mehed

I koht Jürgen Zopp 
III koht Ivar Troost


ITF18 Jurmala Cup, Latvia, 4.kat, 5.-9. sept.2005
Boys
I koht Jürgen Zopp
Girls
II koht Anja Maskaljun
1/4 finaal Anett Schutting

ETA14 Kaleva Open, Oulu, Finland, 3.kat, 12.-17. sept.2005
1/4 finaal Jakov Tširkin

Völkl Open, Smash Tennis, Helsinki 18.-19. sept.2005
P9

I koht Karl Kiur Saar
T13
I koht Kadi Liis Saar

ETA14 Volvo Open, Helsinki, 3.kat, 19.-24. sept. 2005
II koht Anett Schutting


Noorteturniir Ardi Cup, Coral Club, 22.-23. okt. 2005
P10

II koht Karl Kiur Saar


Eesti noorte GP, Coral Club, RBTK, 1.kat, 22.-23. okt. 2005
T18

I koht Anett Schutting
II koht Anja Maskaljun
III koht Carolin Saan

ITF18 Nokia Junior Cup Vierumaki, Finland 4.kat, 26.-30.okt.2005
Boys

I koht Jürgen Zopp

ITF18 TATS Open Tampere, Finland 4.kat, 1.-5.nov.2005
Boys

I koht Jürgen Zopp
1/4 finaal Sven Käsper


Eesti noorte GP Coral Club RBTK, 1.kat, 5.-7. nov. 2005
P16

III koht Jakov Tširkin

Eesti noorte GP, Coral Club RBTK, A-kat, 5.-7. nov. 2005
T18

I koht Anett Schutting
II koht Carolin Saan
III koht Anja Maskaljun

ETA14 Amos Mansdorf 1, Ramat Asharon, Israel, 3.kat, 7.-12. nov.2005
1/4 finaal Daniil Proskura

ETA14 Amos Mansdorf 2, Ramat Asharon, Israel, 3.kat, 14.-19. nov.2005
1/2 finaal Daniil Proskura


Eesti noorte GP, Pärnu Tennisekool, A kat, 19.-20. nov. 2005
P12

III koht Karl Kiur Saar

Eesti noorte GP, AOTK, Tondiraba Tennisekeskus A kat, 19.-21. nov. 2005
P18

I koht Sven Käsper

Eesti noorte GP, Coral Club RBTK, 1.kat, 26.-27. nov. 2005
P12

I koht Karl Kiur Saar
III koht Kaur Aare Saar

Eesti noorte GP, Coral Club RBTK, 1.kat, 26.-27. nov. 2005
T18

I koht Carolin Saan
III koht Kadi Liis Saar

Eesti noorte GP, AOTK,Tondiraba Tennisekeskus 1.kat, 27.-29. nov. 2005
P14

I koht Daniil Proskura
III koht Taavi Annus

Eesti noorte GP, EKSM, Audentes, 1.kat, 3.-4.dets. 2005
T14
I koht Kadi Liis Saar

Eesti noorte GP AOTK, Tondiraba Tennisekeskus, 1.kat, 3.-4.dets. 2005
P12

III koht Karl Kiur Saar

Eesti noorte GP, Coral Sport, Coral Club, 1.kat, 3.-4.dets. 2005
P14

II koht Erik Aunapuu

E-kompleks, Coral Club, RBTK, 3.-4.dets. 2005
T10

I koht Tatjana Vorobjova

Eesti noorte GP Promenaad, Haapsalu, A kat, 9.-11. dets. 2005
P16
III koht Jakov Tširkin

Rahvusvaheline noorteturniir Ardi Cup, Real Tennis Club, Coral Club, 10.-11.dets. 2005
B10

I koht Karl Kiur Saar

Eesti täiskasvanute GP, Euronics Cup, Pärnu Tennisekeskus, 16.-17.dets.2005
Mehed

II koht Jürgen Zopp
Naised
II koht Julia Zubkova
III koht Carolin Saan

Eesti noorte GP EKSM, Audentes FALCK Tennisekeskus, 1.kat, 17.-18.dets. 2005
P12

I koht Karl Kiur Saar
II koht Kaur Aare Saar

Eesti noorte GP AOTK lahtised, Tondiraba Tennisekeskus, A kat, 26.-28.dets. 2005
P12

II koht Karl Kiur Saar

Eesti noorte GP AOTK lahtised, Tondiraba Tennisekeskus, 1.kat, 22.-29.dets. 2005
T14

I koht Kadi Liis Saar

Eesti noorte GP AOTK lahtised, Tondiraba Tennisekeskus 1.kat, 28.-30.dets. 2005
P16

III koht Jakov Tširkin
III koht Erik Aunapuu

   
  

   



   





Liitu uudiskirjaga

* indicates required
 
Otsi
 
 
 
Rene Buschi Tennisekool, Haabersti 5, 13516, Telefon: 66 00 525, +372 52 69 231, E-mail: tc2000@tc2000.ee
Koduleht Elitec'st