Klubisisesed turniirid

Rene Buschi Tennisekooli meistrivõistlused 2014

Võistlusklass: meister Karl Kiur Saar, II koht Karl Magnus Vuuk

Üle 10-aastased neiud: meister Diana Vovk, II koht Merilin Sert, III koht Silja Stoicescu

Üle 10-aastased noormehed: meister Marko Lakk, II koht Harri Mirme, III koht Karl Stefan Lill

Alla 10-aastased lapsed: meister Therese Heidov, II koht Arthur Reinfeldt, III koht Andree Karel Kalle

Alla 8-aastased lapsed: meister Samuel David Morales, II koht Vladislava Zautina, III koht Anastassia Borissova

Täiskasvanute klass paarismängus: meistrid Merje Volt ja Mati-Evert Algpeus, II koht Kaie Kaubi ja Harri Mirme, III koht Triin Vard ja Marko Lakk



Rene Buschi Tennisekooli meistrivõistlused 2012

Võistlusklass vanemad: meister Karl Kiur Saar, II koht Rain Robert Rosenberg, III koht Polina Tšenjak

Võistlusklass nooremad: meister Rene Busch jun, II koht Karl Stefan Lill, III koht Matthias Vetevool

100% pall neiud: meister Diana Vovk, II koht Anita Kremm, III koht Eliise Valmis, Elizabet Berman

75% pall neiud: meister Johanna Lass, II koht Sofia Teeriaho, III koht Nell Natali Kivi, Patrissia Phelicity Tillo

100% pall noormehed: meister Ottomar Paeväli, II koht Karl-Ander Kasuk, III koht Andreas Poom, Markus Valb

75% pall noormehed: meister Mathias Tammeveski, II koht Hendrik Putting, III koht Magnus Karlson, Aleksander Ott Maripuu

50% pall tüdrukud: meister Hanna Daylor Mülle, II koht Diana Kornet, III koht Emma Namnieks, Carmen Tiivel

50% pall poisid: meister Harri Mirme, II koht Christopher Tokko, III koht Markus Lipp, Henri Johan Suurorg

Minitennis svammpall: meister Therese Heidov, II koht Lisete Karofeld, III koht Richard Vainsalu



Suur kevadturniir 2012

Põhitabel
Lohutusturniir


Rene Buschi Tennisekooli meistrivõistlused 2011

I grupi meister Karl Kiur Saar
II grupi meister Herman Matis Eek
III grupi meister Ana Baratashvili
IV grupi meister Rene Busch jr
V grupi meister Karin Kuum


Rene Buschi Tennisekooli meistrivõistlused 2009

I grupi meister Karl Kiur Saar
II grupi meister Allar Aasjõe
III grupi meister Anita Kremm
IV grupi meister Frederick Karma
V grupi meister Rene Busch jr

Rene Buschi Tennisekooli meistrivõistlused 2008

Vanemate grupi meister Erik Aunapuu
Nooremate grupi meister Karl Kiur Saar

Tabelid

Rene Buschi Tennisekooli meistrivõistlused 2007

I tugevusgrupi meister Erik Aunapuu Tabel
II tugevusgrupi meister Karl Kiur Saar Tabel
III tugevusgrupi meister Jana Kuzovkova Tabel
IV tugevusgrupi meister Keit Järve


Coral Tennis noorte üksikmänguturniir oktoober 2008


Coral Tennis noorte paarismänguturniir aprill 2008


Sisehooaja avaturniir igamehe paarismängus 2007
     1. grupp
     2. grupp
     3. grupp


Sisehooaja avaturniir igamehe paarismängus 2006
     1. grupp
     2. grupp
     3. grupp


Rene Buschi Tennisekooli meistrivõistlused 2006
 
  I tugevusgrupp Tabel
I Kadi Liis Saar
II Dima Jurkin
III Heiki Kanne
IV Taavi Annus

II tugevusgrupp Tabel
I Konstantin Merkulov
II Elvira Hanzatjan
III Teele Vallimäe
IV Silver Ojasoo

Pehme tennispalli turniir Tabel
I Christopher Robin Klettenberg
II Mark Böttner
III Elo Maria Pauman
IV Polina Tšernjak

Softpalliturniir Tabel
I Markus Kiili
II Norman Järve
III Kerti Klaos
IV Lisete Tammeveski

Õnnitleme võitjaid ja ka kõiki osavõtjaid!!  
 


Välishooaja avavõistlus 2006 igamehe paarismängus

I tugevusgrupp 

I Kadi Liis Saar - Aleksei Gorbatš
II Kristel Kõiva - Taavi Annus
III Sämm Ulp - Edward Otsa

II tugevusgrupp 
I Joonas Rääk - Denis Sokirjanski
II Birgit Burk - Maksim Vladimirov
III Maris Püüe - Aleksei Bohan

III tugevusgrupp 
I Anett Resik - Sören Pruul
II Kristiina Orgla - Andrei Jekimenko
III Alla Bõkova - Rasmus Roasto

TABELID


Rene Buschi Tennisekooli meistrivõistlused 2005

Grupp 1

I Kadi Liis Saar
II Harry Käsk
III Mihkel Jõgi
Heiki Kanne

Grupp 2
I Karl Kiur Saar
II Oliver Kell
III Rado Roben
Aleksei Bohan

Grupp 3
I Elvira Hanzatjan
II Birgit Burk
III Tanja Vorobjova
Tõnu Kask

Grupp 4
I Mark Rõõmussaar
II Elo Maria Pauman
III Demi Reintam
Katrin Martson


Rene Buschi Tennisekooli Suur Kevadturniir, 9.-10. aprill 2005

A-grupi üksikmäng:

I Martin Piirmaa 
II Heiki Kanne 
III Anastasia Selivanova

B-grupi paarismäng:
I Karl Kiur Saar - Kaur Aare Saar 
II Aleksei Bohan - Aleksei Gorbatš 
III Auris Mikk - Mattias Valdmaa
 

   
  

   



   





Liitu uudiskirjaga

* indicates required
 
Otsi
 
 
 
Rene Buschi Tennisekool, Haabersti 5, 13516, Telefon: 66 00 525, +372 52 69 231, E-mail: tc2000@tc2000.ee
Koduleht Elitec'st