2016

2016

 

Eesti täiskasvanute GP, Pärnu TK, Pärnu Tennisekeskus, 8.-10. jaan. 2016 
Naised 
II koht Birgit Burk
III koht Julia Skripnik
III koht Polina Tšernjak
Mehed
I koht Armnd Levandi
1/4 finalist Karl Kiur Saar
1/4 finalist Christian Anderson

Noorteliiga turniir, FVTA, Viimsi Tennisekeskus, 16.-17. jaan. 2016
P-II liiga
III koht Ken Thor Aabrams
 
Lasteturniir U8, Riia, 23. jaan. 2016
6. koht Aaron Kelle

Eesti Noorte GP, Pärnu Kalevi TK, Pärnu Tennisehall, 23.-25. jaan. 2016
T18
III koht Helene Liivik
 
Eesti Noorte GP, Tartu TK, Tähtvere Tennisekeskus, 23.-25. jaan. 2016
P18
III koht Carl Bret Parko

Eesti täiskasvanute GP, Tartu TK, Tähtvere Tennisekeskus, 5.-7. veebr. 2016 
Naised 
I koht Polina Tšernjak
II koht Julia Skripnik

Eesti Noorte GP, AOTK, Tondiraba Tennisekeskus, 20.-22. veebr 2016
P18
I koht Carl Bret Parko
 
Noorteliiga turniir, Haapsalu TK, Haapsalu Tennisehall, 20.-22. veebr 2016
P-II liiga
I koht Ken Thor Aabrams
 
Eesti täiskasvanute GP, Saaremaa TK, Kuressaare Tennisekeskus, 26.-28. veebr. 2016 
Naised 
III koht Polina Tšernjak
 
Noorteliiga turniir, Fellin TK, Viljandi Tennisehall, 27.-28. veebr 2016
II liiga
II koht Ken Thor Aabrams

Noorteliiga turniir, Tartu TK, Tähtvere Tennisekeskus, 12.-13. märts 2016
P-II liiga
II koht Ken Thor Aabrams
 
Eesti täiskasvanute Karikavõistlused, Rocca al Mare Tennisekeskus, 17.-20. märts 2016
Naised
II koht Polina Tšenjak
III koht Julia Skripnik
III koht Birgit Burk
Mehed
I koht Armand Levandi
III koht Karl Kiur Saar
 
Eesti noorte Karikavõistlused, ETL, Tähtvere Tennisekeskus, 24.-28. märts 2016 
T12 
II koht Emma Namnieks
P16 
I koht Carl Bret Parko


Noorteliiga turniir, Tabasalu TK, Tabasalu Airok Tennisekeskus, 2.-3. aprill 2016
I liiga
III koht Ken Thor Aabrams

ITF Seniors, AOTK SEniors Cup, Tallinn, Estonia, Grade 3, 29. aprill-2. mai 2016
Mehed 45+
I koht – Rene Busch

 
Eesti Noorte GP, Viktor Cup 2, TC2000, Muhu tenniseväljakud, 7.-9. mai 2016
T12
II koht Emma Namnieks
 
Eesti täiskasvanute GP, Kadrioru TK, Kadrioru Tennisekool, 13.-15. mai 2016
Naised 
III koht Polina Tšernjak
Mehed
II koht Karl Kiur Saar

ETA16 Estonian Junior Open, Tallinn, Eesti, 3. kat, 30. mai - 3. juuni 2016
Carll Bret Parko 1/2 finalist 

 
Eesti täiskasvanute GP, Fellin TK, Viljandi Tennisekeskus, 3.- 5. juuni 2016
Naised 
I koht Polina Tšernjak
Mehed
III koht Karl Kiur Saar

Noorteliiga turniir, TC2000, Muhu tenniseväljakud, 11.-12. juuni 2016
I liiga
II koht Daniil Varikov
III koht Ken Thor Aabrams
 
Noorteliiga turniir, Nõmme TK, Nõmme tenniseväljakud, 2.- 3. juuni 2016
I liiga
II koht Ken Thor Aabrams
 
Lasteturniir, Pärnu Kalevi TK, Pärnu Tulbi väljakud, 3. juuni 2016
P10
III koht Kaspar Jaaska

Eesti Noorte GP,  USTA, Tere Tennisekeskus, 14.-16. juuli 2016
T12
III koht Emma Namnieks

Eesti Noorte GP, Haapsalu TK, Haapsalu Krahviaed, 18.-19. juuli 2016
P18
I koht Carl Bret Parko
III koht Rene Busch jr.

Eesti noorte Meistrivõistlused 2016, Pärnu Tennisekeskused, 7.-16. aug. 2016
III koht
T12 Emma Namnieks
P16 Carl Bret Parko


Noorteliiga turniir, Maare Sport, Rakvere Aqva Spordikeskus, 1.- 2. okt. 2016
T-II liiga
II koht Nicole Tšesnokova
Lohutusturniiri võitja Polina Virgitnia Abramova
 
Eesti Noorte GP, Tartu TK, Tähtvere Tennisekeskus, 8.- 10. okt. 2016
P18
III koht Carl Bret Parko
 
Eesti täiskasvanute GP, USTA, Tere Tennisekeskus, 15.-17. okt 2016 
Mehed
II koht Karl Kiur Saar
 
Noorteliiga turniir, Haapsalu TK, Haapsalu Tennisehall, 22.- 23. okt. 2016
T-II liiga
II koht Nicole Tšesnokova

ITF Men Fututes $10 000, Tartu, Estonia, 24.-28. okt. 2016
2. ring Karl Kiur Saar 

 
Eesti noorte GP, USTA, Tere Tennisekeskus, 12. - 14. nov. 2016 
P18 
II koht Carl Bret Parko

Aastalõpu Masters, Tere Tennisekeskus, 17.-20. nov. 2016
Naised
III koht Polina Tšernjak
Mehed
III koht Karl Kiur Saar
P18
III koht Carl Bret Parko
T10
7. koht Vladislava Zautina
10. koht Maria Kossenkova
11. koht Darja Preobraženskaja


Noorteliiga turniir, AOTK, Tondiraba Tennisekeskus, 17.- 18. dets. 2016
T-II liiga
III koht Vladislava Zautina
P-II liiga
III koht Adrian Koroljov

   
  

   



   





Liitu uudiskirjaga

* indicates required
 
Otsi
 
 
 
Rene Buschi Tennisekool, Haabersti 5, 13516, Telefon: 66 00 525, +372 52 69 231, E-mail: tc2000@tc2000.ee
Koduleht Elitec'st