2014

2014

Eesti täiskasvanute GP, Pärnu TK, Pärnu Tennisekeskus, 3.-5. jaan. 2014 
Naised 
II koht Julia Matojan

ITF18, Bellevue Junior, Vasteras, Sweden, 7.-11. jaan. 2014
1/4 finaal Birgit Burk


Noorteliiga turniir, Tartu TK, Tähtvere Tennisekeskus, 11.-12. jaan. 2014
II liiga
II koht Rene Busch jr.

Eesti Noorte GP, AOTK, Tondiraba Tennisekeskus, 18.-20. jaan. 2014
T18
I koht Polina Tšernjak

Noorteliiga turniir, Haapsalu TK, Haapsalu Tennisekeskus, 18.-19. jaan. 2014
P-II liiga
II koht Rene Busch jr.
Lohutusturniiri võitja Marko Lakk
T-II liiga
III koht Laura Lisette Kiilmaa
Lohutusturniiri võitja Hanna Mülle

ITF Seniors, Vilnius Cup, Lithuania, Grade 2, 23.-26. jaan. 2014
Mehed 40+
I koht – Rene Busch

 
Eesti täiskasvanute GP, Saaremaa TK, Kuressaare Tennisekeskus, 24.-26. jaan. 2014 
Naised 
II koht Julia Matojan

Eesti noorte GP, USTA, Tere Tennisekeskus, 25.-27. jaan. 2014
T14

III koht Helene Liivik

Eesti noorte GP, Tartu TK, Tähtvere Tennisekeskus, 25.-27. jaan. 2014
P14

III koht Carl Bret Parko

Noorteliiga turniir, Tartu TK, Tähtvere Tennisekeskus, 8.-9. veebr. 2014
P-II liiga
I koht Rene Busch jr.
 
Eesti noorte GP, Pärnu Kalevi TK, Pärnu Tennisekeskus, 8.-10. veebr. 2014
T14

III koht Helene Liivik

Eesti noorte GP, Topspin, Narva Spordikeskus, 8.-10. veebr. 2014
P14
II koht Carl Bret Parko

Noorteliiga turniir, Saaremaa TK, Kuressaare Tennisekeskus, 22. veebr. 2014
II liiga
II koht Tormi Tulvik
III koht Birgit Plank
 
Eesti Noorte GP, Fellin TK, Viljandi Tennisekeskus, 22. - 23. veebr. 2014
T18
II koht Polina Tšernjak
 
Eesti noorte GP, Haapsalu Tennisekool, Haapsalu Tennisehall, 22. - 24. veebr. 2014 
P18 
I koht Karl Kiur Saar

Eesti täiskasvanute Karikavõistlused, Rocca al Mare Tennisekeskus, 20.-23. märts 2014
Naised
I koht Julia Matojan
II koht Birgit Burk
Mehed
1/4 finalist üksikmängus ja võitja paarismängus Karl Kiur Saar

Eesti noorte karikavõistlused, AOTK, TC2000, Pärnu Kalevi TK, Tondiraba ja Rocca al Mare Tennisekeskus, Pärnu Tennisehall, 27. - 31. märts 2014 
P14 
III koht Carl Bret Parko
P16 
II koht Karl Magnus Vuuk
T18
III koht Polina Tšernjak
III koht Kimberly Valgemäe
P18
III koht Karl Kiur Saar


Noorteliiga McDonald’s Cup, TC2000, Rocca al Mare Tennisekeskus, 18.-19. mai 2014
T-II liiga
I koht Nell Natali Kivi
III koht Laura Lisette Kiilmaa
P-II liiga
II koht Matthias Vetevool
 
Eesti noorte GP, USTA, Tere Tennisekeskus, 12.-14. aprill 2014
T14

I koht Helene Liivik
 
Eesti täiskasvanute GP, Tartu lahtised Meistrivõistlused, Tartu TK, Tähtvere Tennisekeskus, 18.-20. aprill 2014
Naised
III koht Polina Tšernjak
Mehed
III koht Karl Kiur Saar
Tartu meister paarismängus Karl Kiur Saar
 
Noorteliiga turniir, Fellin TK, Viljandi, 3.-4. mai 2014
P-II liiga
I koht Matthias Vetevool
III koht Tormi Tulvik
 
Lasteturniir Lootus,AOTK, Tondiraba Tennisekeskus, 3.-4. mai 2014
T,P9
II koht Emma Namnieks
T11
III koht Emma Namnieks
 
Klubide karikavõistlused noortele, Rocca al Mare Tennisekeskus, Tondiraba tennisekeskus, Nõmme Tennisekeskus, 9.-11. mai 2014
T10 V koht
T12 IV koht
P12 V koht
P12 VII koht
P14 VII koht
 
Täiskasvanute GP  Nõmme Kevad, Nõmme TK, Hiiu Tennisekeskus, 15.-18. mai 2014 
II koht Julia Matojan
 
Noorteliiga Babolat Cup, TC2000, Rocca al Mare Tennisekeskus, 18.-19. mai 2014
I liiga
I koht Aleksei Olovjanišnikov
II koht Diana Vovk
T-II liiga
I koht Nell Natali Kivi
II koht Silja Stoicescu
III koht Birgit Plank
 
Noorteliiga turniir, Tartu TK, Tähtvere Tennisekeskus, 24.-25. mai 2014
II liiga
III koht Birgit Plank
 
Noorteliiga turniir, Tartu TK, Haapsalu Tennisekeskus, 24.-25. mai 2014
T-II liiga
I koht Nell Natali Kivi
II koht Annette Klettenberg
III koht Birgit Plank
P-II liiga
III koht Gregor Hint

Noorteturniir, MK Tennisekool, Tartu Toomeoru Tenniseväljakud, 28.-29. juuni 2014
T10
II koht Annette Klettenberg
III koht Emma Namnieks
 
Noorteliiga turniir, Saaremaa TK, Kuressaare Tennisekeskus28.-29. juuni 2014
II liiga

II koht Gregor Hint
III koht Birgit Plank
III koht Tormi Tulvik
 
Eesti Meistrivõistlused täiskasvanutele, Tondi Tennisekeskus, Tallinn 30. juuni-6. juuli 2014
Naised
III koht Julia Matojan

 
Eesti noorte GP, AOTK, Tondiraba Tennisekeskus, 5. - 7. juuli 2014
T18 
III koht Polina Tšernjak
III koht Kimberly Valgemäe

ITF $15 000,Tallinn, Estonia, 14.-29. juuli 2014
1/2 finaal Jürgen Zopp 


Eesti noorte GP, Pärnu Kalevi TK, Pärnu Tennisekeskused, 21. - 23. juuli 2014
T18 
II koht Polina Tšernjak
P18 
III koht Karl Kiur Saar

Noorteliiga turniir, Haapsalu TK, Haapsalu Tennisekeskus, 21. - 23. juuli 2014
T-II liiga
II koht Carme Tiivel
III koht Rahel Vard
P-II liiga
II koht Marko Lakk

Eesti noorte GP, Haapsalu TK, Haapsalu Krahviaia tennisekeskus 25.-27. juuli 2014
T14
III koht Helene Liivik
P14
I koht Carl Bret Parko

Noorteliiga turniir, Pärnu Kalevi TK, Sindi Tennisekeskus, 9. - 10. august 2014
II liiga
I koht Birgit Plank

Eesti noorte Meistrivõistlused 2014, Pärnu Tennisekeskused, 8.-17. aug. 2014
Eesti meister
T18 Birgit Burk
II koht
T18 Polina Tšernjak
III koht
P14 Carl Bret Parko


ITF $15 000 Como, Italy, 25.-30. august 2014
1/2 finaal Jürgen Zopp 


ITF18, Venden Cup, Ventspils, Latvia, 8.-12. sept. 2014
1/4 finaal Birgit Burk


ITF $15 000, Danderyd, Sweden, 15.-20. sept. 2014
Võitja Jürgen Zopp 
 
ITF $15 000, Falun, Sweden, 22.-27. sept. 2014

1/2 finaal Jürgen Zopp 
 
ITF $15 000, Jönköping, Sweden, 29. sept.-4. okt. 2014
Finalist Jürgen Zopp 


Eesti noorte GP, USTA, Tere Tennisekeskus, 4. - 6. okt. 2014 
P14 
I koht Carl Bret Parko

Eesti noorte GP, USTA, Tere Tennisekeskus, 11. - 13. okt 2014 
P18 
III koht Karl Kiur Saar

Eesti täiskasvanute GP, USTA, Tere Tennisekeskus, 17. - 19. okt. 2014
Naised 
II koht Julia Skripnik
III koht Birgit Burk
Mehed
1/4 finalist Karl Kiur Saar
 
Smash Tennis Tournament, Helsingi, Finland, 17. - 19. okt. 2014
U9
III koht Emma Namnieks
U12
III koht Gregor Hint

Noorteliiga turniir, USTA, Tere Tennisekeskus25.-26. okt 2014
PII liiga

I koht Gregor Hint
III koht Marko Lakk

Eesti noorte GP, Fellin TK, Viljandi Tennisekeskus, 1. - 2. nov. 2014
T18
I koht Polina Tšernjak

Eesti noorte GP, Tartu Tennisekool, Tähtvere Tennisekeskus, 8. - 10. nov 2014 
P14 
I koht Carl Bret Parko

Eesti noorte GP, Tartu Tennisekool, Tähtvere Tennisekeskus, 15. - 17. nov 2014 
P18 
III koht Kar Kiur Saar
 
Alexela Masters, Tondi Tennisekeskus, 20.-23. nov 2014
Täiskasvanud
II koht Julia Skripnik
IV koht Birgit Burk
T18
I koht Polina Tšernjak
P18
II koht Karl Kiur Saar
IV koht Karl Magnus Vuuk
T16
VIII koht Helene Liivik
P16
VI koht Carl Bret Parko
T10
8. koht Therese Heidov
12. koht Nicole Tšesnokova


Noorteliiga turniir, USTA, Tere Tennisekeskus13.-14. dets 2014
II liiga

II koht Gregor Hint

   
  

   



   





Liitu uudiskirjaga

* indicates required
 
Otsi
 
 
 
Rene Buschi Tennisekool, Haabersti 5, 13516, Telefon: 66 00 525, +372 52 69 231, E-mail: tc2000@tc2000.ee
Koduleht Elitec'st