2013

Eesti täiskasvanute GP, Pärnu TK, Pärnu Tennisekeskus, 11. - 13. jaan. 2013 
Naised 
III koht Birgit Burk
 
Eesti Noorte GP, Fellin TK, Viljandi Tennisekeskus, 19. - 20. jaan. 2013
T18
II koht Polina Tšernjak
 
Eesti noorte GP, AOTK, Tondiraba Tennisekeskus, 19. - 21. jaan. 2013
P18 
III koht Karl Kiur Saar
 
Eesti noorte GP, Haapsalu Tennisekool, Haapsalu Tennisehall, 26. - 28. jaan. 2013 
P14 
II koht Karl Magnus Vuuk

Laste tenniseturniir USTA OPEN, Tere Tennisekeskus, 3. veebr. 2013
T,P10
II koht - Mark Elster

Eesti noorte GP, Pärnu TK, Pärnu Tennisekeskus, 9. - 11. veebr. 2013 
P14 
III koht Karl Magnus Vuuk

Eesti noorte GP, AOTK, Tondiraba Tennisekeskus, 23. - 25. veebr. 2013
T18 
 III koht Polina Tšernjak
III koht Kimberly Valgemäe

Eesti täiskasvanute GP, Saaremaa Tennisekool, Kuressaare Tennisehall, 1. - 3. märts 2013 
Naised 
I koht Julia Matojan

Eesti noorte GP, US Tenniseakademia, Tere Tennisekeskus, 23. - 24.  märts 2013
P18 
III koht Karl Kiur Saar

Eesti noorte GP, Topspin, Narva Spordikeskus, 23. - 24.  märts 2013
T18 
II koht Kimberly Valgemäe

ITF Seniors, 33rd World Individual Championships, Grade A, Antalya, Turkey, 24.-31. märts 2013
Mehed 40+
I koht – Rene Busch


Eesti täiskasvanute GP, Tartu Tennisekool, Tähtvere Tennisekeskus, 29. - 31. märts 2013 
Naised 
I koht Julia Matojan
III koht Birgit Burk

TTK Warriors Tour/Tennis 10, USTA, Tere Tennisekeskus 13. - 14. aprill 2013
III koht Harri Mirme
III koht Andre-Remi Jakobi
 
Eesti noorte Karikavõistlused, US Tenniseakadeemia, Tere Tennisekeskus, 19. - 22. aprill 2013 
P14 
II koht Karl Magnus Vuuk
III koht Carl Bret Parko
T14
III koht Helene Liivik
P18
III koht Karl Kiur Saar
T18
I koht Birgit Burk
 
Eesti täiskasvanute 
Karikavõistlused, Rocca al Mare Tennisekeskus, 25. – 28. aprill 2013 
Naised
II koht Birgit Burk
III koht Julia Matojan

 
Lastetennise turniir TP-9/10,USTA, Tere Tennisekeskus 4. mai 2013
III koht Andre-Remi Jakobi
V koht Mark Elster

Klubide karikavõistlused noortele, Rocca al Mare Tennisekeskus 10.-12. mai 2013, 
TC2000
P10 II ja III koht
T10 IV koht
T12 VI koht
P14 I koht

Täiskasvanute GP  Nõmme Kevad, Nõmme TK, Hiiu Tennisekeskus, 17.-19. mai 2013 
III koht Birgit Burk
III koht Julia Matojan
 
Komeet turniir TP-8/9,AOTK, Tallinn Tondiraba Tennisekeskus, 25. mai 2013
Poisid 
I koht Harri Mirme  - üldvõitja
Tüdrukud
I koht Emma Namnieks

ITF Seniors, Latvian Healthcare Seniors Tournament, Jaunmarupe, Grade 2, 25.-29. mai 2013
Mehed 40+
I koht – Rene Busch


Noorteliiga turniir, TK Promenaad, Haapsalu Tennisekeskus, 1-2. juuni 2013
II liiga – II koht Andre-Remi Jakobi

ETA16, SEB Tallink Junior Open, Estonia, Tallinn, 1.-9. juuni 2013
I koht Birgit Burk


Lastetennise turniir TP-9/10,Nõmme Open, Nõmme Tennisekeskus, 11. juuni 2013
III koht Mark Elster
III koht Rene Busch jr.

Noorte GP, Nõmme TK, Nõmme Tennisekeskus 14. - 16. juuni 2013
T18
I koht Birgit Burk
P18
III koht Karl Kiur Saar
 
TTK Warriors Tour/Noorte GP, Nõmme TK, Nõmme Tennisekeskus 16. - 18. juuni 2013
P14
I koht Karl Magnus Vuuk
II koht Carl Bret Parko

Eesti Meistrivõistlused täiskasvanutele, Tondi Tennisekeskus, Tallinn 1. - 7. juuli 2013
Naised
III koht Birgit Burk

Mehed
III koht Rene Busch

Eesti noorte GP, AOTK, Tondiraba Tennisekeskus, 4. - 6. juuli 2013
T18 
III koht Kimberly Valgemäe

Noorteliiga turniir, TC2000, Muhu Tennisekeskus, 8-9. juuli 2013
II liiga – II koht Andre-Remi Jakobi

ITF18, Tallink Cup, Tallinn, Estonia, 9.-13. juuli 2013
1/4 finaal Birgit Burk


Noorteturniir, „Valge Daam“, Haapsalu „Promenaad“, 13. juuli 2013
P10
I koht Mark Elster

Eesti noorte GP, Tartu Tennisekool, Toomeoru Tenniseväljakud, 13. - 15. juuli 2013 
P14 
I koht Karl Magnus Vuuk

ITF Seniors, Palanga Open, Lithuania, Grade 3, 15.-20. juuli 2013
Mehed 40+
I koht – Rene Busch
 

ITF Seniors, Latvian Open Seniors Championships, Jurmala, Grade 3, 21.-25. juuli 2013
Mehed 40+
I koht – Rene Busch


Eesti noorte GP, Haapsalu TK, Haapsalu Krahviaia tennisekeskus 26.-28. juuli 2013
P14
I koht Carl Bret Parko

Eesti noorte Meistrivõistlused 2013, Tondi Tennisekeskus, Tallinn, 9.-18. aug. 2013
Eesti meister
T16 Birgit Burk
T18 Tatjana Vorobjova
II koht
T18 Birgit Burk
III koht
T18 Kimberly Valgemäe


Lastetennise turniir, Pärnu Kalevi TK, 29. september 2013
T10: II koht Mark Elster
P10: II koht Harri Mirme
 
Eesti noorte GPTondiraba Tennisekeskus, 5.-7. oktoober 2013
P14
II koht Carl Bret Parko

Eesti noorte GP, Pärnu Kalevi TK, Pärnu Tennisehall 2. - 4.  november 2013
T18 
II koht Polina Tšernjak 

Eesti noorte GP, US Tenniseakademia, Tere Tennisekeskus, 2. - 4.  november 2013
P18 
III koht Karl Kiur Saar

Eesti täiskasvanute GP, USTA, Tere Tennisekeskus, 8. - 10. november 2013 
Naised 
I koht Julia Matojan
 
Eesti noorte GP, Haapsalu Tennisekool, Haapsalu Tennisehall, 9. - 11. november 2013 
P14 
II koht Carl Bret Parko
 
Komeet turniir TP-8/9, AOTK, Tallinn Tondiraba Tennisekeskus, 9. - 10. november 2013
I koht Harri Mirme
II koht Emma Namnieks

Noorteliiga turniir, TC2000, Rocca al Mare Tennisekeskus, 16-17. november 2013
I liiga
III koht Diana Vovk
III koht Ann-Kristin Pajus
 
II liiga
II koht Rene Busch jr.
III koht Mark Elster
 
TTK Warriors Tour Masters, Tondi Tennisekeskus, 21.-24. november 2013
P14
III koht Carl Bret Parko
T14
III koht Helene Liivik
P16
II koht Karl Magnus Vuuk
T16
II koht Polina Tšernjak
 
Aastalõpu Masters Täiskasvanutele, Tondi Tennisekeskus, 21.-23. november 2013
Naised
II koht Birgit Burk


   
  

   



   





Liitu uudiskirjaga

* indicates required
 
Otsi
 
 
 
Rene Buschi Tennisekool, Haabersti 5, 13516, Telefon: 66 00 525, +372 52 69 231, E-mail: tc2000@tc2000.ee
Koduleht Elitec'st