2011


Eesti täiskasvanute GP, Pärnu TK, Pärnu Tennisekeskus, 7. - 9. jaan. 2011 
Naised
II koht Piret Ilves
 
Eesti noorte GP, Haapsalu Tennisekool, Haapsalu Tennisehall, 20. - 22. jaan. 2011
T18
I koht Tatjana Vorobjova
 
Eesti noorte GP, TC2000, Rocca al Mare Tennisekeskus, 21. - 22. jaan. 2011
P18
III koht Karl Kiur Saar
 
Eesti noorte GP, AOTK, Tondiraba Tennisekeskus, 28. - 29. jaan. 2011
T14
III koht Polina Tšernjak
 
Eesti noorte GP, Tartu Tennisekool, Tähtvere Tennisekeskus, 28. - 29. jaan. 2011
P14 
I koht Christopher Robin Klettenberg

Eesti Noorte GP, Fellin TK, Viljandi Tennisekeskus, 19. - 21. veebr. 2011
T14
I koht Birgit Burk
III koht Polina Tšernjak

Eesti noorte GP, AOTK, Tondiraba Tennisekeskus, 19. - 21. veebr. 2011 
P14 
III koht Mihkel Pajumets

Eesti noorte GP, USTA, Tere Tennisekeskus, 19. - 21. veebr. 2011 
T18 
I koht Tatjana Vorobjova

ETA Pajulahti Cup, Nastola, Soome, 3. kat, 5. - 11. märts 2011
B16
1/4 finalist Karl Kiur Saar

Eesti noorte GP, AOTK, Tondiraba Tennisekeskus, 12. - 14. märts 2011 
P12 
III koht Carl Bret Parko

Ida-Euroopa MV, Antalya, Türgi, 18. - 27. märts 2011
U14
Christopher Robin Klettenberg 2. ja 7. koht üksikmängus, 2. ja 3. koht paarismängus

Eesti noorte GP, Topspin TK, Narva Topspin, 19. - 21.märts 2011 
P18
II koht Karl Kiur Saar

Eesti täiskasvanute KV, Tere Tennisekeskus, 24. - 27. märts 2011
Naised
I koht Tatjana Vorobjova
III koht Piret Ilves

Eesti Noorte GP, AOTK, Tondiraba Tennisekeskus, 26. - 28. märts 2011
T14
II koht Jana Kuzovkova
III koht Polina Tšernjak

Eesti noorte KV, USTA, Tere Tennisekeskus, 2. - 4. aprill 2011 
P12 
III koht Carl Bret Parko

Eesti noorte KV, Topspin TK, Narva Topspin, 2. - 4. aprill 2011 
T18 
II koht Jana Kuzovkova

Eesti noorte KV, TC2000, Rocca al Mare Tennisekeskus, 9. - 11. aprill 2011 
T14 
III koht Birgit Burk
III koht Jana Kuzovkova

Eesti Noorte GP, AOTK, Tondiraba Tennisekeskus, 15. - 17. juuni 2011
T14
I koht Elo Maria Pauman
P14
II koht Mihkel Pajumets

ETA Vilnius Mayor's Cup 2011, Leedu, 3. kat, 4. - 8. juuni 2011
Võitja Christopher Robin Klettenberg
 
ETA Pajulahti Junior Tournament, Nastola, Soome, 3. kat, 11. - 17. juuni 2011
B14
Võitja Christopher Robin Klettenberg
B16
1/2 finalist Karl Kiur Saar
 
ETA Kystmesterkaberne 2011, Rynsksted Kyst, Taani, 3. kat, 27. juuni - 2. juuli 2011
B16
1/4 finalist Karl Kiur Saar

Eesti Meistrivõistlused täiskasvanutele, Tondi Tennisekeskus, Tallinn 27. juuni - 3. juuli 2011
Naised
I koht Tatjana Vorobjova

ITF18 Pajulahti Cup, Nastola, Soome, 5. kat, 4. - 9. juuli 2011
1/2 finalist Tatjana Vorobjova
 
ETA14 Babolat Cup, Tallinn, Estonia, 3. kat, 4. - 9. juuli 2011
Võitja Christopher Robin Klettenberg
 
Eesti noorte GP, USTA, Tere Tennisekeskus, 7. - 9. juuli 2011
P18
III koht Karl Kiur Saar
 
Eesti noorte GP, Pärnu Kalevi Tenniseklubi, 8. - 10. juuli 2011
P12
II koht Carl Bret Parko

ITF18 Twiga Cup, Tallinn, Eesti, 4. kat, 11. - 15. juuli 2011
Finalist Tatjana Vorobjova

 
Eesti Noorte GP, Pänu Kesklinna TK, Pärnu Kekslinna väljakud, 12. - 14. juuli 2011
T14
I koht Birgit Burk

ITF $15,000 Merko Open,Tallinn, Estonia, 18.-23. juuli 2011
Mehed
Võitja Jürgen Zopp 


Eesti noorte GP, AOTK, Tondiraba Tennisekeskus, 26. - 28. juuli 2011 
P12 
III koht Carl Bret Parko

Eesti noorte GP, „Valge Daam“, Haapsalu „Promenaad“, 26. - 28. juuli 2011
T18
III koht Birgit Burk

Eesti noorte Meistrivõistlused 2011, Tondi Tennisekeskus, Tallinn, 12.-21. aug. 2011
Eesti meister:

T14
Birgit Burk
T16 Birgit Burk
II koht
T18 Tatjana Vorobjova
III koht
T14
Jana Kuzovkova
T16 Jana Kuzovkova

Eesti noorte GP, AOTK, Tondiraba Tennisekeskus, 1. - 3. oktoober 2011
T14
III koht Polina Tšernjak 

Eesti noorte GP, RBTK, Rocca al Mare Tennisekeskus, 8. - 10. oktoober 2011
P12 
III koht Carl Bret Parko

Eesti noorte GP, TK Fellin, Viljandi Tennisekeskus, 8. - 10. oktoober 2011
T18
II koht Birgit Burk

Eesti noorte GP, US Tenniseakadeemia, Tere Tennisekeskus, 5. – 7. november 2011
T14
 I koht Birgit Burk
II koht Jana Kuzovkova
III koht Elo Maria Pauman
 
Eesti noorte GP, US Tenniseakadeemia, Tere Tennisekeskus, 5. – 7. november 2011
P14
III koht Mihkel Pajumets
 
Eesti noorte GP, Topspin TK, Narva Spordikeskus, 12. - 14. november 2011
T18
I koht Birgit Burk

TTK Warriors Tour Masters, Tondi Tennisekeskus, 10.-11. detsember 2011
T14

II koht Elo Maria Pauman
III koht Polina Tšernjak
T16
III koht Birgit Burk
P18
III koht Karl Kiur Saar

   
  

   



   





Liitu uudiskirjaga

* indicates required
 
Otsi
 
 
 
Rene Buschi Tennisekool, Haabersti 5, 13516, Telefon: 66 00 525, +372 52 69 231, E-mail: tc2000@tc2000.ee
Koduleht Elitec'st