2010

Eesti täiskasvanute GP, Pärnu TK, Pärnu Tennisekeskus, 8. - 10. jaan. 2010
Naised
I koht Piret Ilves
Mehed
II koht Märten Tamla
 
Eesti noorte GP, TC2000, Rocca al Mare Tennisekeskus, 16. - 18. jaan. 2010
P18
III koht Aleksei Bohan
 
Eesti noorte GP, TC2000, Rocca al Mare Tennisekeskus, 23. - 25. jaan. 2010
T12
II koht Jana Kuzovkova
 
ITF $10,000 Eilat, Israel, 25. - 31. jaan. 2010
Mehed
1/4 finalist Jürgen Zopp
 
Eesti noorte GP, Pärnu TK, Pärnu Tennisekeskus, 30.jaan. - 1. veebr. 2010
T14
II koht Elisa Mai Koonik
III koht Birgit Burk
P14
III koht Karl Kiur Saar
III koht Christopher Robin Klettenberg
 
Eesti noorte GP, Pärnu Kesklinna Tennisekool, 13. - 15. veebr. 2010
T12
I koht Jana Kuzovkova
 
Eesti täiskasvanute GP, TC2000, Rocca al Mare Tennisekeskus, 13. - 15. veebr. 2010
Naised
I koht Julia Matojan
III koht Kadi Liis Saar
III koht Piret Ilves
Mehed
II koht Märten Tamla
 
ETA16 Brodvejaus Pica Cup, Siauliai, Leedu, 3.kat, 15. - 19.veebr. 2010
Tatjana Vorobjova 1/4 finalist
 
Eesti noorte KV, TTK Warriors Tour,AOTK, Tondiraba Tennisekeskus, 20. - 22. veebr. 2010
P14
III koht Christopher Robin Klettenberg
 
Eesti noorte KV, TTK Warriors Tour,RBTK, Rocca al Mare Tennisekeskus, 20. - 22. veebr. 2010
T14
II koht Elisa Mai Koonik
III koht Birgit Burk
 
ETA16 Nike Open, Tallinn, Eesti, 3.kat, 1. - 5.märts 2010
Tatjana Vorobjova 1/4 finalist
Aleksei Bohan 1/4 finalist
 
Eesti noorte GP, Tartu Tennisekool, Tartu Tennisekeskus, 20. - 21. märts 2010
T12
I koht Jana Kuzovkova
 
Eesti täiskasvanute GP, TC2000, Rocca al Mare Tennisekeskus, 20. - 21. märts 2010
Naised
I koht Julia Matojan
II koht Kadi Liis Saar
III koht Kristel Kõiva
Mehed
I koht Märten Tamla
 
Ida-Euroopa MV, Antalya, Türgi, 19. - 28. märts 2010
U14
Tatjana Vorobjova 6. ja 7. koht üksikmängus, 2. ja 3. koht paarismängus
Karl Kiur Saar 12. koht üksikmängus, 3. koht ja 1/4 finaal paarismängus
 
ITF $10,000 Vaduz, Switzerland, 22. - 28. märts 2010
Mehed
1/4 finalist Jürgen Zopp
 
Eesti noorte GP, Pärnu Kesklinna Tennisekool, 26. - 27. märts 2010
T12
I koht Elisa Mai Koonik
II koht Jana Kuzovkova
III koht Johanna Liiva
 
Eesti noorte KV, RBTK, Rocca al Mare Tennisekeskus, 3. - 5. aprill 2010
T18
II koht Kadi Liis Saar
III koht Tatjana Vorobjova
 
Eesti täiskasvanute KV, Tere Tennisekeskus, 7. - 11. aprill 2010
Naised
I koht Julia Matojan
III koht Piret Ilves
Mehed
III koht Märten Tamla
 
ITF $10,000 Adana, Turkey, 12. - 18. aprill 2010
Mehed
Võitja Jürgen Zopp
 
Eesti noorte GP, TTK Warriors Tour, RBTK, Rocca al Mare Tennisekeskus, 17. - 19. aprill 2010
P14
II koht Karl Kiur Saar
 
ITF $10,000 Tarsus, Turkey, 19. - 24. aprill 2010
Mehed
Võitja Jürgen Zopp
 
Rahvusvaheline tennisturniir USTA Cup, Tere Tennisekeskus, 23. - 25. aprill 2010
P15
4. koht Karl Kiur Saar
7. koht Christopher Robin Klettenberg

ITF $10,000 Teplice, Czech Republic, 3. - 9. mai 2010
Mehed
Võitja Jürgen Zopp

ITF $10,000 Plovdiv, Bulgaria, 17. - 23. mai 2010
Mehed
1/4 finalist Jürgen Zopp

Eesti noorte GP, RBTK, Rocca al Mare Tennisekeskus, 29. - 31. mai 2010
T12
I koht Jana Kuzovkova

ETA14 Kopavogur Open, Reykjavik, Island, 3.kat, 31. mai - 4. juuni 2010
1/2 finalist Karl Kiur Saar 

ETA Pajulahti Junior Tournament, Nastola, Finland, 3.kat, 8. - 12. juuni 2010
G16
1/4 finalist Elisa Mai Koonik
B14
1/4 finalist
Karl Kiur Saar 

Magus algus, TTK Warrrors Tour, EKSM, Kadrioru Tennisekeskus, 12.-13. juuni 2010
P10

I koht Kristopher Karma
II koht Frederick Karma

Eesti noorte GP, Pärnu Kesklinna Tenniseklubi, 14. - 16. juuni 2010
T14
I koht Birgit Burk
II koht Jana Kuzovkova

Eesti noorte GP, Pärnu Tennisekeskus, 14. - 16. juuni 2010
P14
II koht Karl Kiur Saar

Eesti noorte GP, RBTK, Rocca al Mare Tennisekeskus, 16. - 18. juuni 2010
T18
II koht Kristel Kõiva
III koht Marian Burk
III koht Birgit Burk 


Eesti noorte GP, EKSM, Kadrioru Tennisekeskus, 19.-20. juuni 2010
T12

III koht Anna Gaidajenko

ETA Riga Open, Latvia, 3.kat, 21. - 26. juuni 2010
G16
Võitja Tatjana Vorobjova
G12
Finalist Jana Kuzovkova

Eesti Meistrivõistlused täiskasvanutele, Tondi Tennisekeskus, Tallinn 28. juuni.-06. juuli 2010
Naised
III  koht Julia Matojan
Mehed
I koht Jürgen Zopp
III koht Märten Tamla

Eesti noorte GP, USTA, Tondi Tere Tennisekeskus, 7. - 8. juuli 2010
T18
II koht Kristel Kõiva

ETA14 Babolat Cup, Tallinn, Estonia, 3.kat, 5. - 10. juuli 2010
Finalist Karl Kiur Saar

ITF $10,000, Saaremaa Open, Kuressaare, Estonia, 12.-17. juuli 2010
Mehed
1/4 finaal Jürgen Zopp
 
ITF $15,000, Merko Open, Tallinn, Estonia, 19.-26. juuli 2010
Mehed
Võitja Jürgen Zopp

Eesti noorte GP, „Valge Daam“, Haapsalu „Promenaad“, 29. - 31. juuli 2010
P14
I koht Karl Kiur Saar

ETA16 Viljandi Open, Estonia, 3.kat, 2. - 6. august 2010
1/4 finalist Karl Kiur Saar

ITF Samarkand Challanger, Uzbekistan, 9.-14.august 2010
Mehed
1/2 finaal Jürgen Zopp

ETA14 LBC-Cup Wainblingen, Germany, 2.kat, 26. juuli - 1. aug. 2010
1/4 finaal Tatjana Vorobjova

ETA16 TC Haid Junior Open, 2,kat, 9.-15. aug.2010
Võitja Tatjana Vorobjova

Eesti noorte Meistrivõistlused 2010, Tondi Tennisekeskus, Tallinn, 06.-15. aug. 2010
Eesti meistrid:
P10 Carl Bret Parko
T12 Jana Kuzovkova
II koht
T14 Birgit Burk
P14 Karl Kiur Saar
III koht
P10 Kristopher Karma
T14 Elisa Mai Koonik
T16 Elisa Mai Koonik
P14 Christopher Robin Klettenberg
T16 Elisa Mai Koonik
T18 Kadi Liis Saar

Eesti noorte GP, „Valge Daam“, Haapsalu „Promenaad“, 23. - 24. august 2010
T18
I koht Kadi Liis Saar
II koht Alla Shilenok
P18
II koht Karl Kiur Saar

Eesti noorte GP, TC2000, Rocca al Mare Tennisekeskus, 26. - 27. august 2010 
T14 
I koht Elisa Mai Koonik
II koht Jana Kuzovkova
II koht Kimberly Valgemäe

Eesti noorte GP, AOTK, Tondiraba Tennisekeskus, 26. - 27. august 2010 
P14 

II koht Karl Kiur Saar
II koht Christopher Robin Klettenberg

Eesti noorte GP, EKSM, Kadrioru Tennisekeskus, 9. - 11. okt.2010
T14
II koht Birgit Burk

Eesti noorte GP, AOTK, Tondiraba Tennisekeskus, 9. - 11. okt.2010
P14
II koht Karl Kiur Saar

ETA Plavnieki Open, Latvia, 11. - 15. oktoober 2010
G12
Finalist Jana Kuzovkova

ITF Mens Circuit, Belarus F3 Futures, Valgevene, 12.-16. oktoober 2010
Mehed
1/2 finaal Jürgen Zopp

Noorteturniir "Magus algus", TC2000, Rocca al Mare Tennisekeskus, 16. - 17. oktoober 2010
T10
III koht Helene Liivik
P10
II koht Carl Bret Parko
III koht Kristopher Karma

Eesti noorte GP, TC2000, Rocca al Mare Tennisekeskus, 23. - 25. oktoober 2010
P18
III koht Karl Kiur Saar

ITF Mens Circuit, Great Britain F17 Futures, 26.-30. oktoober 2010
Mehed
Võitja Jürgen Zopp

Eesti noorte GP, Pärnu Kesklinna Tennisekool Tennisekeskus, 13. - 15. november 2010
T14
I koht Birgit Burk
II koht  Jana Kuzovkova
 
Eesti noorte GP, TC2000, Rocca al Mare Tennisekeskus, 13. - 15. november 2010
P14
I koht Karl Kiur Saar
III koht Christopher Robin Klettenberg
 
Eesti noorte GP, Promenaad, Haapsalu Tennisekeskus, 20. - 22. november 2010
T18
II koht  Tatjana Vorobjova
 
ITF Mens Circuit, Helsinki Challanger, Finland, 22.-26. november 2010
Mehed
1/4 finaal Jürgen Zopp

TTK Warriors Tour Masters, Tondi Tennisekeskus, 11.-12. detsember 2010
P10
III koht Kristopher Karma
T14
I koht Birgit Burk
P14
II koht Christopher Robin Klettenberg
T18
III koht Kadi Liis Saar

   
  

   



   





Liitu uudiskirjaga

* indicates required
 
Otsi
 
 
 
Rene Buschi Tennisekool, Haabersti 5, 13516, Telefon: 66 00 525, +372 52 69 231, E-mail: tc2000@tc2000.ee
Koduleht Elitec'st